امروز يك شنبه  ۱۶ مرداد ۱۴۰۱

شبکه یک در ماه مبارک رمضان سریال «احضار»را پخش می کند

مشاهده ۳۸۴
۱۴۰۰/۰۱/۱۵- ۰۸:۲۰

سریال «احضار» به کارگردانی علیرضا افخمی و تهیه‌کنندگی محمودرضا تخشید در ایام ماه مبارک رمضان از شبکه یک سیما پخش می شود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، این سریال تولید مرکز سیما فیلم است. تا کنون  ۸۰ درصد از تصویربردارى مجموعه تلویزیونى «احضار» به انجام رسیده ومراحل فنی آمتاده سازی هم‌زمان طی می‌شودتا مجموعه برای پخش در ماه مبارک رمضان از شبکه یک سیما آماده شود.

 با پایان یافتن تصویربرداری بخش‌های شمال سریال، گروه هم‌اکنون در تهران مشغول ادامه کار هستند.

در این مجموعه آرش مجیدی، رضا توکلی، نسرین نکیسا، مرتضی کاظمی، آدرینا صادقی، مینو آذرمگین، نازنین‌هاشمی، دینا هاشمی و میلاد میرزایی ایفای نقش می‌کنند و به گروه بازیگران افسانه چهره‌آزاد، على دهکردى، خیام وقار کاشانى، درسا بختیار، غزال نظر و صالح میرزاآقایى نیز اضافه شدند.

علیرضا افخمى پیش‌تر مجموعه‌هاى تلویزیونى پرمخاطب تب سرد، او یک فرشته بود، پنجمین خورشید و پنج کیلومتر تا بهشت را در پرونده کارى خود ثبت کرده است.

در خلاصه داستان مجموعه آمده است: مائده و زهره دختر عمه و دختر دایی یکدیگر هستند. آن‌ها همراه با دو تن از دوستان خود، سوسن و شکیبا، برای یک سفر تفریحی عازم شمال شده‌اند. گرچه هر چهار نفر ظاهرا از دوستان صمیمی یکدیگر هستند اما یکی از آن‌ها نسبت به مائده حسادت مى‌ورزد و دل خوشی از او ندارد. این سفر بهانه‌ای مى‌شود تا کینه‌ورزی‌های او برملا گردد. با پیوستن محسن -خواستگار قبلى مائده - به این جمع حوادثی رقم مى خورد که زندگی و سرنوشت مائده و زهره را دگرگون می‌کند.

ویدئوها

امتیاز شما