امروز شنبه  ۲۱ فروردين ۱۴۰۰

نسخه آزمایشی

روایتی صریح از کودکان کار در «به اضافه مستند»/ بررسی چالش‌ها و معضلات کودکان کار در تلویزیون

مشاهده ۱۲۶
۱۴۰۰/۰۱/۱۶- ۱۴:۱۰
جدیدترین قسمت از برنامه تلویزیونی «به اضافه مستند» با روایتی صریح از کودکان کار و معضلات ناشی از این آسیب اجتماعی روی آنتن شبکه مستند می‌رود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، بیست و یکمین قسمت از فصل چهارم برنامه تلویزیونی «به اضافه مستند» مستند «پشت شیشه» به کارگردانی صابر الله دادیان را بررسی می‌کند.
مستند «پشت شیشه» یکی از قسمت‌های مجموعه مستند «نامکان» است که به آسیب‌ها و مسائل اجتماعی حاشیه‌نشینی در کلان شهرهای تهران و مشهد می‌پردازد. مستند «پشت شیشه» روایتی صریح از کودکان کار و معضلات آن‌ها است و مشکلات ناشی از این آسیب اجتماعی را بررسی می‌کند.
در این قسمت و پس از پخش مستند، میز کارشناسی برنامه با حضور امیرحسین قاسمی، فعال اجتماعی و دکتر حبیب الله مسعودی فرید برگزار می‌شود و ابعاد مختلفی از آسیب‌های اجتماعی و معضل کودکان بررسی می‌شود.

این قسمت از برنامه «به اضافه مستند» روز سه‌شنبه 17 فروردین ساعت ۲۰ از شبکه مستند پخش خواهد شد و بازپخش آن روزهای چهارشنبه 18 فروردین ساعت ۹ و جمعه 20 اسفند ساعت ۱۴ است.
«به اضافه مستند»، مجموعه برنامه تلویزیونی شبکه مستند است که به پخش مستندهای دیده نشده داخلی و خارجی در تلویزیون و بحث کارشناسی پیرامون موضوع مستند می‌پردازد. این برنامه با اجرای امین قدمی، کارگردانی محسن کریمیان و تهیه‌کنندگی یاسر فریادرس با آیتم‌های مختلف سه‌شنبه‌های هر هفته ساعت ۲۰ روی آنتن شبکه مستند می‌رود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما