امروز پنج شنبه  ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۰

نسخه آزمایشی

آی‌ فیلم به زودی میزبان «صاحبدلان»

مشاهده ۱۴۱
۱۴۰۰/۰۱/۱۶- ۱۵:۱۱
شبکه آی‌ فیلم سریال تلویزیونی «صاحبدلان» به‌ کارگردانی محمدحسین لطیفی را از ۲۲ فروردین راهی خانه‌ های آی‌ فیلمی‌ ها می‌ کند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، این سریال سال ۱۳۸۵ در شبکه یک و در گونه درام، خانوادگی و مذهبی تولید شده و بازیگرانی چون زنده‌ یاد سیروس گرجستانی در نقش حشمتیان، حسین محجوب در نقش سید خلیل، ثریا قاسمی در نقش عهدیه، محمد کاسبی در نقش جلیل، باران کوثری در نقش دینا، مهرانه مهین‌ ترابی در نقش اکرم و اردلان شجاع‌ کاوه در نقش دکتر سفیری در آن به ایفای نقش پرداخته‌ اند. از دیگر بازیگران سریال «صاحبدلان» می‌توان به محسن قاضی‌ مرادی، مهران رجبی، پوریا پورسرخ، هایده حائری، برزو ارجمند، حمید ابراهیمی، مجید یاسر و لیدا عباسی اشاره کرد.

فیلم‌نامه «صاحبدلان» توسط علیرضا طالب‌ زاده براساس طرحی از بیژن میرباقری نوشته شده است. درباره داستان آن آمده است: خلیل مرد مؤمنی است و برادر کوچک‌ ترش جلیل برخلاف او مردی بی‌ اعتقاد است که از طریق کلاهبرداری به ثروت کلانی رسیده است. خلیل در شب اول ماه رمضان خواب عجیبی می‌ بیند. روز بعد قرآنی قدیمی را برای صحافی نزد او می‌ آورند. با الهاماتی که به او می‌شود، تصمیم به ارشاد و راهنمایی جلیل می‌گیرد؛ اما...

سریال«صاحبدلان» هر روز ساعت 16 از آی فیلم روی آنتن می رود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما