امروز شنبه  ۲۱ فروردين ۱۴۰۰

نسخه آزمایشی

تدارک گسترده صدا و سیمای گیلان برای ماه ضیافت الهی

۱۴۰۰/۰۱/۱۷- ۱۲:۱۰
صدا و سیمای مرکز گیلان بیش از 22 هزار دقیقه برنامه برای ضیافت ماه مبارک رمضان، با هدف همراهی هرچه بیشتر با روزه داران تهیه کرده است.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، صدای مرکز گیلان با برنامه‌های متنوعی به استقبال ماه مبارک رمضان می رود.

«خداخوانی» ویژه برنامه سحر در 30 برنامه به مدت 120دقیقه، «نان و خرما» ویژه افطار در 30 قسمت به مدت90 دقیقه ،«ترتیل خوانی قرآن کریم» از بقاع متبرکه در 30 برنامه به مدت 60 دقیقه، «فیض حضور» به مناسبت شبهای قدر در 2 برنامه به مدت150 دقیقه،«درسایه سار رحمت» در 30 برنامه به مدت150 دقیقه ،«درس اخلاق» در 60 برنامه به مدت30 دقیقه و «نمایش ماه خدا» در 10 برنامه به مدت25 دقیقه از تمهیدات رادیو گیلان برای ماه رمضان است.

معاونت سیما نیز در ماه مهمانی خدا برنامه‌های«نسیم سحری» ویژه سحرهای ماه مبارک رمضان را در 30 برنامه 60 دقیقه ای،«وصال نیکان» ویژه افطار در 30 برنامه 60 دقیقه ای، «جزخوانی قرآن» در 30 برنامه 60 دقیقه ای، «ویژه شبهای قدر» در 3 برنامه 180 دقیقه ای و 2 برنامه  60 دقیقه ای ویژه روز قدس با عنوان «حماسه حضور » را در جدول پخش خود قرار داده است.

4 گزارش ویژه خبری، گزارش های خبری و پوشش همه جانبه رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه،پوشش و پخش مراسم ماه مبارک رمضان در سراسر استان و ارسال آن به شبکه‌های سراسری، تولید محتوا با موضوعات مربوط به ماه مبارک رمضان در فضای مجازی و تهیه 3 گفت و گوی ویژه خبری درخصوص ماه مبارک رمضان از جمله اقدامات معاونت خبر مرکز در ماه ضیافت الهی است.

معاونت فضای مجازی مرکز گیلان نیز در استقبال ماه مبارک رمضان ،30 استوری موشن درخصوص احادیث امام علی(ع)و نهج البلاغه،30 پوستر دعاهای روزو اوقات شرعی، 15 خطبه امیر المومنین(ع) فوتو کامنت، 30 دعا به گیلکی درقالب پادکست، ارائه احکام روز به صورت پوسترو مکتوب در کانال ها و در بستر فضای مجازی، بهره گیری از تولیدات صدا، سیما و خبر مرکز گیلان و پخش در فضای مجازی، تولید ادعیه مناسب برای شبهای قدر و ماه مبارک رمضان و ... را بارگذاری خواهد کرد.

تصاویر

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما