امروز جمعه  ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۰

نسخه آزمایشی

برنامه «ما مردم» پرس تی وی بررسی می‌کند؛
برنامه «ما مردم» پرس تی وی بررسی می‌کند؛

محدود کردن حق رأی رنگین پوستان در آمریکا

مشاهده ۶۲
۱۴۰۰/۰۱/۱۷- ۱۵:۳۷
برنامه «ما مردم» (We the people) شبکه پرس تی وی به تلاش های جمهوری خواهان در آمریکا برای محدود کردن حق رأی رنگین پوستان در این کشور می پردازد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، برنامه «ما مردم» به تهیه کنندگی عاطفه سادات دربندی در برنامه این هفته خود به این که قانونگذاران جمهوری خواه در جورجیا لایحه ای به شدت محدود کننده را تصویب کرده اند تا اطمینان حاصل کنند که قدرت آنها در این ایالت پایدار خواهد ماند می‌پردازد. این اقدام جمهوری خواهان از این مسئله ناشی می‌شود که ایالت جورجیا بر خلاف انتظار و روال همیشگی در انتخابات اخیر آمریکا به بایدن رأی داد. حزب جمهوری خواه می داند که اساساً بدون داشتن رأی جورجیا نمی تواند در انتخابات پیروز شود.

اووی‌هاوکینز بنیانگذار حزب سبز ایالات متحده و نامزد این حزب در انتخابات ریاست جمهوری 2020 این کشور و دونا لیبرمن مدیر اجرایی اتحادیه آزادی‌های مدنی آمریکا مهمان برنامه«ما مردم» هستند و میلاد جوانمردی مجری این برنامه سؤالاتی همچون: «آیا آخرین اقدام جمهوری خواهان در جورجیا به معنای تلاشی عمدی برای جلوگیری از رأی گیری آسان آمریکایی‌های آفریقایی است؟» و «جوامع سیاه پوستان در جورجیا و سراسر کشور چگونه باید نسبت به آخرین اقدام واکنش نشان دهند؟» را با آنها در میان خواهد گذاشت.

برنامه «ما مردم» چهارشنبه ساعت 07:30به وقت تهران از شبکه پرس تی وی روی آنتن می رود و تکرار آن همان روز ساعت 19:30، جمعه ساعت 06:30، شنبه ساعت 03:30 و 15:30 و یکشنبه ساعت 23:32 خواهد بود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما