امروز شنبه  ۲۱ فروردين ۱۴۰۰

نسخه آزمایشی

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز: نقش موثر صداوسیمای مرکز فارس در مقابله با کرونا

۱۴۰۰/۰۱/۱۸- ۱۶:۲۲
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: صدا و سیمای مرکز فارس توانسته با اجرای برنامه‌های مختلف آموزشی، سطح اطلاعات و آگاهی مردم را در مقابله با بیماری کووید 19 را افزایش دهد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، دکتر مهرزاد لطفی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز در نشست دانشگاهی ستاد مدیریت  بیماری کووید19 که همزمان با روز سلامت برگزار شد، نقش رسانه‌ها به ویژه صدا وسیما در اطلاع رسانی و افزایش آگاهی مردم در بحران کرونا را بسیار پر رنگ دانست.

او با قدردانی از مجموعه صدا وسیمای مرکز فارس به پاس همکاری با دانشگاه علوم پزشکی شیراز به ویژه در بحران کرونا ویروس گفت: رسانه‌ها و صدا وسیمای مرکز فارس در بحران کرونا بیش از پیش با مجموعه سلامت همکاری داشتند و نقش خود را در فرهنگ سازی رعایت پروتکل های بهداشتی  و آگاهی بخشی ایفا کرده اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز افزود: صدا و سیمای مرکز فارس یک شبکه سلامت محور است که توانسته با همکاری اساتید دانشگاه و با اجرای برنامه‌های مختلف آموزشی، سطح اطلاعات و آگاهی مردم در مقابله با بیماری کووید 19 را افزایش دهد.

سید تقی سهرابی، مدیرکل صدا وسیمای فارس هم بر آمادگی همه جانبه این رسانه برای تعامل هرچه بیشتر  با مجموعه دانشگاه علوم پزشکی شیراز تأکید کرد.

وی گفت: شبکه استانی فارس از زمان شیوع کرونا همواره در کنار متولیان سلامت استان بوده و در مسیر آگاهی بخشی، آموزش و اطلاع رسانی گام های ارزشمندی برداشته است.

مدیرکل صدا وسیمای فارس با قدردانی از مجموعه علوم پزشکی فارس وشیراز  و مدافعان سلامت استان که در خط مقدم مقابله با کرونا نقش خود را به خوبی ایفا کرده اند، افزود: در این شرایط سخت که کرونا وارد مرحله جدیدی شده و سلامت همگان را به خطر انداخته، صدا وسیمای فارس بیش از پیش آمادگی دارد وظیفه و رسالت رسانه ای خود را در مقابل کرونا ایفا نماید.

تصاویر

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما