امروز جمعه  ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۰

نسخه آزمایشی

چنگ انداختن «سگ ها و گربه‌ها» به یک توهم آمریکایی

مشاهده ۸۸
۱۴۰۰/۰۱/۱۹- ۱۳:۰۰
برنامه «سگ ها و گربه‌ها»ی Dogs And Cats شبکه پرس تی وی، این هفته توهم آمریکا درباره دو میلیون بشکه‌ نفت را دستمایه طنز قرار داده است.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، برنامه «سگ ها و گربه‌ها» به تهیه کنندگی مهدی عرب ابتدا به چند ماه پیش بازمی‌گردد و از روزی یاد می‌کند که دولت آمریکا در راستای مقابله با فروش نفت ایران، اعلام کرد یک کشتی حامل نفت ایران را با حدود 2 میلیون بشکه نفت خام توقیف کرده است. بعد هم مدعی شد که محموله نفت را هم برده و فروخته و پولش را بالا کشیده و خورده است!

حالا یک شرکت تجاری که متعلق به امیر فجیره است، به دادگاهی در آمریکا مراجعه و شکایت کرده که اولا بشکه‌های نفت مال ما بوده است، ثانیا نفت را از عراق خریده بودیم و ثالثا هیچ ربطی به ایران و نفت این کشور نداشته است.

لمبیت اوپیک، مجری برنامه «سگ ها و گربه‌ها» حالا به زبان طنز به مخاطبانش یادآور می‌شود که هر چند همه می دانند آمریکایی‌ها به اسم مقابله با تروریسم و ترویج صلح و دموکراسی چقدر اموال و منابع کشورها را بالا کشیده اند؛ اما باید پذیرفت که مبادرت به این کار به اسم اقدامات تحریمی علیه ایران دیگر از آن فکر بکرهایی است که واقعا «ماشاءالله گفتن» دارد.

برنامه «سگ ها و گربه‌ها» پنج شنبه ساعت 21:00 به وقت تهران روی آنتن شبکه پرس تی وی می‌رود و بازپخش آن روز جمعه ساعت 07:00 و 14:00 و شنبه ساعت 00:00 و 12:00 و روز یکشنبه ساعت 19:00 است.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما