امروز پنج شنبه  ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۰

نسخه آزمایشی

گزارش مسابقه تیم های فوتبال فولاد و العین از رادیو ورزش

مشاهده ۶۴
۱۴۰۰/۰۱/۲۱- ۱۱:۱۶
گزارش مسابقه تیم های فولاد و العین شنبه 21 فروردین، به صورت زنده از شبکه رادیویی ورزش علاقه مندان به فوتبال را همراهی می کند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، در مرحله بازی حذفی(پلی آف) لیگ قهرمانان آسیا، یکی از تیم های پرافتخار کشور از مهد فوتبال ایران امشب در ریاض عربستان رو در روی تیم العین امارات قرار می‌ گیرد. هر چند تا مدتی پیش قرار بود این بازی در اهواز برگزار شود، اما تصمیم ناعادلانه کنفدراسیون فوتبال آسیا منجر به این شد که فولادی‌ ها در عربستان به مصاف العین امارات بروند.
از آن جا که پلی آف لیگ قهرمانان آسیا تک بازی بوده و برنده راهی لیگ قهرمانان آسیا می‌ شود، این دیدار برای دو تیم فولاد و العین از حساسیت بسیاری برخوردار است. اگرچه روی کاغذ به دلیل قهرمانی‌های بسیار العین در لیگ امارات، جام پادشاهی و سوپرکاپ امارات و همچنین قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا و داشتن تجربه کافی، شانس موفقیت این تیم را بسیار بالاتر از فولاد نشان می‌ دهد، اما فولاد نیز در دو سال اخیر نشان داده که تیمی دست و پا بسته و از پیش باخته نیست.
در این مسابقه که داور سریلانکایی آن را سوت می زند، بازیکنانی همچون پریرا، احمدزاده، پاتوسی، حردانی و کولیبالی می توانند به عنوان بازیکنانی باتجربه محور بازی فولاد باشند تا بازیکنان عمدتا ملی پوش، خارجی و گرانقیمت تیم حریف از جمله اریک ماندز، رافائل پریرا، بندرالاحبانی، شیوتانی و کوجوفودو را از مدار بازی خارج کنند.
اگر چه حریف اماراتی فولاد، متمول و با امکانات و هزینه‌ های بسیار است، اما مطمئنا انگیزه فولاد و نکونام نیز بیش از هر چیز دیگری تاثیر خواهد گذاشت. هواداران فولاد نیز پس از سال ها، امشب منتطرند تا تیم محبوب‌ شان بار دیگر برای‌شان خاطره سازی کند. شاید در شرایط سخت کرونایی این روزهای خوزستان و اهواز، صعود فولاد به لیگ قهرمانان آسیا، مرهمی‌ بر درد هواداران و مردم خوزستان باشد.
گزارش زنده مسابقه تیم های فولاد و العین ساعت ۲۰ شنبه ۲۱ فروردین، به تهیه کنندگی وحید شهریوررحیمی و با گزارشگری هوتن خداپرست روی آنتن رادیو ورزش می رود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما