امروز شنبه  ۲ مرداد ۱۴۰۰

نسخه آزمایشی

از جوان‌ترین رادیو بشنوید:
از جوان‌ترین رادیو بشنوید:

فرهاد اصلانی، راوی سحرهای ماه مبارک رادیوجوان

مشاهده ۱۵۱
۱۴۰۰/۰۱/۲۱- ۱۵:۱۳
تعداد بازدید:151
شبکه رادیویی جوان در سحرهای رمضان 1400، در فضایی سرشار از شور و معنویت با برنامه‌ای تعاملی، متنوع و شنیدنی، صدای آسمانی این ماه پر خیر و برکت را به گوش دوست‌داران و مخاطبانش می‌رساند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، عباس پیری، تهیه کننده ویژه برنامه سحرهای ماه رمضان گفت: برنامه زنده «خدا اجازه...؟» ویژه برنامه سحرهای ماه مبارک رمضان رادیوجوان است که از ساعت ۳:۳۰ تا 05:30 بامداد به صورت زنده و با اجرای فاطمه عباسی و روایت فرهاد اصلانی به روی آنتن می‌رود.

پیری ادامه داد: «خدا اجازه...؟ » بر اساس رابطه جوانان و خدا بر اصل برادری طراحی شده و با محوریت قراردادن اسماء الهی و استخراج شده از دعای جوشن کبیر و با پخش آیتم‌های بسیار متنوع سعی در ارائه هرچه بهتر رابطه انسان با معبود خودش در زندگی اجتماعی و دینی‌اش دارد. کارشناس برنامه حجت الاسلام والمسلمیدکتر مهدی دربانی است.

وی با اشاره به حضور و همکاری «فرهاد اصلانی» بازیگر مطرح سینما و تلویزیون افزود: یکی از بخش‌های جذّاب برنامه، آیتم نمایشی با روایت فرهاد اصلانی است که ماجرای جوانی را بیان می‌کند که درون چاهی سقوط کرده و ماجراهای مختلفی برایش رقم می‌خورد. همچنین دعوت از مداحان جوان و مناجات‌خوانی، نامه‌های صوتی به خدا به زبان شیرین یزدی به روایت دختر نوجوان زهرا دهقان و... از دیگر بخش‌های متنوع برنامه «خدا اجازه...؟» است.

عباس پیری، گفت و گو با رزمندگان و خاطرات شیرین سحرهای دفاع مقدس را یکی دیگر از قسمت‌های شنیدنی برنامه دانست و بیان کرد: در شرایط فعلی که محدودیت های کرونایی بیشتری اعمال شده است و نمی‌توانیم مهمانان حضوری در استودیو داشته باشیم، تمرکز اصلی ما عمدتاً روی پخش موسیقی‌های متناسب با فضای معنوی لحظات سحرگاهی‌ست و همچنین بخش نمایشی که طرفداران زیادی دارد تا لحظات ماندگار و مفرّحی را برای مخاطبانی که در این مدت به دلیل کرونا نمی‌توانند در جمع‌های خانوادگی و دوستانه حاضر شوند، فراهم آوریم.

تهیه‌کننده ویژه برنامه سحرهای ماه مبارک رمضان رادیوجوان در پایان گفت: با توجه به محدودیت حضور در مساجد و حسینیه‌ها در ماه رمضان، خانه و محیط خانواده بایستی مرکز معنویت و دعا و نیایش در حضور اعضای خانواده باشد؛ لذا تلفیق ضرورت «در خانه بمانیم» و «عبادت در ایام ماه رمضان» همچنان موضوع برنامه‌های امسال رادیو جوان در این ماه است. رویکرد رادیوجوان، تعامل حداکثری با مخاطبان و شنوندگان است تا بتواند هم‌نشین خوب و جذابی برای شنوندگان در سحرهای نورانیِ بهترین ماه خدا باشد.

 برنامه زنده «خدا اجازه...؟» کاری از گروه اندیشه، ویژه برنامه سحرهای ماه مبارک رمضان رادیوجوان است که با تهیه‌کنندگی عباس پیری، اجرای فاطمه عباسی، نویسندگی دکتر مهدی رسولی، هماهنگی بابک شکری و تلاش حسن معین، حسین پیرحیاتی و نیما عزت پور به مدت سی شب ساعت ۳:۳۰ تا 05:30 بامداد از موج FM 88MHz تقدیم شنوندگان می‌شود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما