امروز چهارشنبه  ۲۶ خرداد ۱۴۰۰

نسخه آزمایشی

همراهی رسانه استانی در ترویج فرهنگ خیر و احسان

مشاهده ۱۰۵
۱۴۰۰/۰۱/۲۳- ۱۰:۲۹
مدیرکل صداوسیمای گلستان در دیدار مدیرکل و معاونان کمیته امداد امام خمینی(ره) استان، از آمادگی مرکز گلستان برای تولید مجموعه‌ های تلویزیونی با موضوع ترویج انفاق و کمک به همنوعان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، مدیرکل و معاونان کمیته امداد امام خمینی(ره) استان، با حضور در صدا و سیمای مرکز گلستان با مدیرکل مرکز دیدار کردند.

دکتر منتظر حجت در این دیدار بر اهمیت بازنمایی توفیقات نظام در زمینه پیشرفت و توسعه در سال‌های پس از انقلاب و ترویج فرهنگ انفاق و مواسات تاکید کرد و گفت: رسانه ملی امروز درک عمیقی از اوضاع کشور دارد و یکی از سیاست‌های صداوسیما گسترش فرهنگ مواسات و انفاق است.

مدیرکل صدا و سیمای گلستان با بیان اینکه توانمندسازی و ایجاد شغل یکی از پایه‌ های اصلی از بین بردن فقر است، گفت: رسانه ملی از همه ظرفیت‌ هایش برای کمک به این راهبرد کمیته امداد استفاده می‌ کند.

وی همچنین از طرح ساخت مجموعه‌ های تلویزیونی با موضوع ترویج انفاق و کمک به دیگران خبر داد و گفت: رسانه استانی برای تحقق این امر و سریال‌ سازی با چنین موضوعاتی آمادگی کامل دارد و از مشارکت کمیته امداد برای ساخت سریال استقبال می‌کند.

دکتر منتظر حجت همچنین از حمایت رسانه استانی از کمیته امداد در راه‌ اندازی صنایع تولیدی و طرح‌ های خرد اشتغال خبر داد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان نیز در این دیدار، ضمن قدردانی از حمایت های رسانه استانی، به نقش تاثیرگذار رسانه در انعکاس فعالیت‌ های کمیته امداد اشاره کرد و گفت: حضور چشمگیر مردم استان در برنامه‌های مختلف کمیته امداد و همچنین افزایش مشارکت‌های مردمی در قالب طرح‌های اجرایی این نهاد در سال گذشته، نتیجه همکاری تنگاتنگ با صدا و سیمای استان بوده است.

بابایی تصریح کرد: با مشارکت رسانه استانی در برگزاری جشن‌های عاطفه‌ها، نیکوکاری و جشن رمضان، شاهد افزایش کمک‌ های مردمی‌ با وجود شیوع کرونا و شرایط سخت اقتصادی خواهیم بود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما