امروز جمعه  ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۰

نسخه آزمایشی

نسیم بندگی از شبکه نسیم می وزد

مشاهده ۱۰۱
۱۴۰۰/۰۱/۲۳- ۱۴:۰۹
همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان شبکه نسیم با برنامه «کتاب باز» و «بی انتها» در آستانه افطار و سحر این ماه عزیز با مخاطبان خود همراه خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، ویژه برنامه «کتاب باز »همچون سال گذشته برای این ماه و ساعات خاص آن تدارک دیده شده است تا بینندگان با تورق کتاب های خواندنی، لحظاتی با اهالی این حوزه همنشین و با تجربیات آنان همراه شوند. این برنامه با اجرای سروش صحت در ایام ماه مبارک رمضان هر روز ساعت ۱۸:۳۰ میهمان خانه‌های مخاطبین شبکه نسیم خواهد بود. برنامه«بی انتها» عویژه برنامه دیگر شبکه نشاط و سرگرمی‌برای لحظات دلنشین افطار و سحر است که با فضاسازی خاص و بهره گیری از کلام بزرگان و مناجات به استقبال اوقات شرعی در این ماه پربرکت می رود.

بر این اساس و بنا بر جدول پخش جاری شبکه نسیم سریال خاطره انگیز «یادداشت های کودکی» هرشب ساعت ۲۰:۳۰ پخش می‌شود و در ادامه برنامه «ویتامین خ» شنبه تا چهارشنبه و برنامه «بی سیم» چهارشنبه تا جمعه ساعت ۲۱، «چنددرجه»هرشب ساعت ۲۱:۳۰، «میشه که بشه»شنبه تا سه شنبه و برنامه «نسیم آوا»چهارشنبه تا جمعه ساعت ۲۲:۳۰، «کودک شو» شنبه تا سه شنبه و «خندوانه» چهارشنبه تا جمعه ساعت ۲۳ روی آنتن خواهند رفت.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما