امروز چهارشنبه  ۶ مرداد ۱۴۰۰

نسخه آزمایشی

ویژه برنامه‌ های انتخاباتی شبکه اترک

مشاهده ۲۲۷
۱۴۰۰/۰۱/۲۸- ۰۹:۵۲
صداوسیمای خراسان شمالی با پخش ویژه برنامه‌ های متنوع انتخاباتی، با هدف ایجاد شور انتخاباتی در میان مردم، مهمان خانه هم استانی‌ ها می‏ شود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، سیمای اترک با پخش ویژه برنامه‌ های «تا انتخابات»، « فصل انتخاب»، «به وقت مردم» و برنامه طنز «صَبِرخان و انتخابات» با هدف ترغیب و تشویق حضور مردم در انتخاباتی پرشور و حماسی، بینندگان را همراهی می‌کند.

برنامه «تا انتخابات» با حضور در شهرها‌ی مختلف استان با بخش های متنوعی مانند گفت و گو با اقشار مختلف مردم، اجرای موسیقی محلی، تریبون آزاد، تصاویر و موسیقی متناسب درباره انتخابات ، آخرین اطلاعات و اخبار ستاد انتخابات ، گفت وگو با فرمانداران و...  پخش می‌شود. این برنامه را می توانید به تهیه کنندگی سید مصطفی مرتضوی، روزهای فرد ساعت 20:20 به مدت 30دقیقه از سیمای اترک دنبال کنید.

«فصل انتخابات» عنوان دیگر برنامه‌ سیمای اترک برای انتخابات بیست و هشتم خرداد است. این برنامه به صورت گفت و گوی استودیویی، نقش مردم در انتخابات و خنثی سازی توطئه‌ های دشمنان را بررسی می‌کند. گزارش های مردمی انتخاباتی، مصاحبه با هنرمندان، ورزشکاران، جامعه پزشکی و سایر گروه‌ های اجتماعی برای ترغیب مردم به منظور حضور در انتخابات، تلفن و پیامک، موسیقی تصویر و... آیتم های برنامه را تشکیل می دهند. برنامه«فصل انتخابات » به تهیه کنندگی علی حسن نیا، شنبه‌ ها و چهارشنبه‌ ها ساعت 22 به مدت 50 دقیقه از سیمای اترک روی آنتن می رود.

همچنین میان برنامه‌«به وقت مردم» و طنز «صَبِرخان و انتخابات» از دیگر تمهیدات درنظر گرفته شده سیمای اترک برای انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی‌ شهر و روستا است.

صدای اترک نیز با تولید و پخش ویژه برنامه «روبه فردا» به استقبال انتخابات می رود. این برنامه با هدف تبیین آثار حضور مردم در تعیین سرنوشت خود با دعوت از مسئولان و کارشناسان، به اهمیت انتخابات در دین و زندگی می‌پردازد. در این برنامه بخش های گزارش مردمی ، کلام رهبری ، موسیقی ، آخرین اخبار و اطلاعات از ستاد انتخابات ، گفت و گو با ناظران انتخابات و... گنجانده شده است. برنامه «روبه فردا» را به تهیه کنندگی مریم سلمانی طبری ، گویندگی زهرامحمدی و جواد اسکندری، یکشنبه‌ها ساعت 13 به مدت 25 دقیقه بشنوید.

معاونت خبر مرکز خراسان شمالی نیز در بخش ‏های مختلف خبری با پوشش اخبار ، همایش ها ، گردهمای‏ی‌ها و رویدادهای مربوط و تهیه گزارش و مستند خبری ، گفت و گوی ویژه خبری و... آمادگی و شور انتخاباتی در استان را به مخاطبان اطلاع رسانی می‏ کند.

همچنین معاونت فضای مجازی با ایجاد صفحه انتخابات در وب سایت مرکز و برگزاری پویش ، گزارش مردمی و همچنین آثاری شامل عکس‌نوشت ، استوری موشن ، پوستر، کاریکاتور ، موشن گرافی و... با موضوع انتخابات با مخاطبان فضای مجازی همراه می‌شود.

،

تصاویر

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما