امروز پنج شنبه  ۲۷ خرداد ۱۴۰۰

نسخه آزمایشی

برگ سرنوشت مرکز قم برای انتخاب اصلح

مشاهده ۱۴۴
۱۴۰۰/۰۲/۰۶- ۱۲:۲۵
برنامه گفت و گو محور «برگ سرنوشت» برای آگاهی مردم از ویژگی‌های نامزد اصلح و مقابله با سناریوهای دشمن در تضعیف انتخابات از شبکه نور پخش می‌شود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، در آستانه انتخابات خرداد 1400 و با هدف تبیین اهمیت و ضرورت مشارکت در انتخابات، بیان ویژگی‌های نامزد اصلح از دیدگاه امام راحل و مقام معظم رهبری، بررسی راه‌های رسیدن به نامزد اصلح و مقابله با سناریو‌های دشمن در فضای انتخاباتی برنامه تلویزیونی گفتگو محور «برگ سرنوشت» روی آنتن سیمای مرکز قم می رود.

در این برنامه با حضور مسئولان، کارشناسان و استادان حوزه و دانشگاه به همراه نمایندگانی از گروه‌های مختلف و اصناف از مشکلات فرهنگی و اقتصادی استان قم وراه برون رفت از آنها سخن می‌گویندو در زمینه انتخاب اصلح برای ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا و تهدیدات و موانع دولت اسلامی‌بحث می‌شود.

آقایان ذوالنور، امیرآبادی و زاکانی نمایندگان قم در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام خواجوی استاد حوزه و دانشگاه و رئیس بسیج استادان استان قم و دکتر علی اصغر حبیبیان عضو هیئت علمی دانشگاه از کارشناسان حاضر در برنامه «برگ سرنوشت» هستند که به فراخور موضوع برنامه در هر قسمت به سوالات حضار نیز پاسخ می‌دهند.

بخش خودمونی با موضوع انتخابات و حاشیه‌ها در فضای مجازی، گزارش مردمی و کلام امام و رهبری در مورد انتخابات از جمله بخش‌های این برنامه است.

برنامه«برگ سرنوشت» به تهیه کنندگی حجت الاسلام رحیم بصری پور، اجرای علی ناصری و امین حسینی فرد و کارگردانی محمد رضا رستمی چهارشنبه و پنج شنبه هر هفته ساعت 23:30 پخش می‌شود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما