امروز سه شنبه  ۲۵ خرداد ۱۴۰۰

نسخه آزمایشی

«جشن سربرون» به خاوران رسید

مشاهده ۶۷
۱۴۰۰/۰۲/۰۷- ۱۲:۱۹
تصویربرداری سریال «جشن سربرون» به کارگردانی مجتبی راعی و تهیه‌کنندگی حسن نجاریان که در مرکز سیمافیلم تهیه‌ می‌شود، به خاوران رسید.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی،به نقل از خبرگزاری مهر حسن نجاریان تهیه‌کننده سریال «جشن سربرون» به کارگردانی مجتبی راعی با اعلام خبری گفت: گروه مشغول تصویربرداری در اطراف شهر خاوران در جنوب شرقی تهران هستند. در این بخش چادرهای تابستانی ایلاتی برپا شده و گروه در حال ضبط صحنه‌های مربوط به این بخش از داستان هستند. اصغر نژادایمانی مدیریت صحنه مجموعه را عهده‌دار است که این مدیریت در کارهای تاریخی در این حوزه بسیار سخت است.

وی درباره اتمام بخش زمستانی سریال گفت: مدت‌ها در انتظار برف در ارتفاعات جاده امام‌زاده داوود بودیم که خوشبختانه روزهای پایانی اسفندماه برف بارید و توانستیم این بخش را که یکی از بخش‌های سخت مجموعه بود، ضبط کنیم. ایرج عاشوری تصویربرداری این مجموعه را عهده‌دار است، سکانس‌های برف کار بسیار دشواری بود و او به خوبی از عهده آن برآمد.

تهیه‌کننده سریال «جشن سربرون» تاکید کرد: تلاش خود را معطوف به رعایت پروتکل‌های بهداشتی کردیم و امیدواریم با رعایت کامل شیوه‌نامه‌ها بتوانیم روزهای باقی مانده از تصویربرداری را بدون مشکل پشت سر بگذاریم ضمن اینکه در فضای باز کار می‌کنیم که امکان تجمع و انتقال ویروس به مراتب کمتر از فضاهای بسته است.

وی در پایان افزود: مراحل فنی سریال در حال انجام است. تدوین توسط حسین زندباف صورت گرفته و صداگذاری و موسیقی به ترتیب به عهده آرش قاسمی و فرید سعادتمند است.

«جشن سربرون» به کارگردانی‌ مجتبی راعی و تهیه‌کنندگی حسن نجاریان در سیمافیلم تهیه و تولید می‌شود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما