امروز سه شنبه  ۲۵ خرداد ۱۴۰۰

نسخه آزمایشی

تداوم خشونت سیستماتیک پلیس آمریکا از قاب پرس تی وی

مشاهده ۷۶
۱۴۰۰/۰۲/۰۷- ۱۴:۱۸
برنامه«ما مردم» (We the people) شبکه پرس تی وی، 8 اردیبهشت به این پرسش که آیا محکومیت درک شووین، پلیس قاتل جرج فلوید، پایانی بر خشونت های سیستماتیک پلیس در آمریکاست؟، اختصاص دارد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، برنامه «ما مردم» به تهیه کنندگی عاطفه سادات دربندی، چهارشنبه 8 اردیبهشت، به بهانه محکومیت درک شووین، پلیس قاتل جرج فلوید، به خشونت های سیستماتیک پلیس آمریکا علیه سیاه پوستان و رنگین پوستان این کشور می‌پردازد.

این برنامه تاکید می‌کند که فقط در حد فاصل محاکمه درک شووین تا اعلام محکومیت او، دستکم 64 نفر توسط مأموران اجرای قانون در سراسر کشور آمریکا کشته شده اند.

دکتر جارد بال، استاد مطالعات آفریقایی-آمریکایی دانشگاه ایالتی مورگان و گارلند نیکسون، مجری برنامه گفت و گوی رادیویی و تحلیلگر سیاسی از مهمانان این هفته برنامه«ما مردم» هستند.

آیا نتایج مربوط به پرونده جورج فلوید، به معنای مبارزه ملت برای مقابله با بی عدالتی نژادی در آمریکاست؟ و حکم پلیس متخلف، نشان دهنده نقطه عطفی در نظارت است یا تنها یک مورد تصادفی پاسخگویی است که بر نژادپرستی سیستامیک در اجرای قانون تاثیر نمی‌گذارد؟، از سوالاتی است که میلاد جوانمردی، مجری برنامه مطرح می‌کند.

برنامه «ما مردم» روز چهارشنبه ساعت 7:30 به وقت تهران از شبکه پرس تی وی روی آنتن می رود و تکرار آن همان روز ساعت 19:30، جمعه ساعت 06:30، شنبه ساعت 03:30 و 15:30 و یکشنبه ساعت 23:32 پخش می‌شود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما