امروز سه شنبه  ۲۵ خرداد ۱۴۰۰

نسخه آزمایشی

«صدای دانه‌ها» از شبکه شما شنیده می‌شود

مشاهده ۹۸
۱۴۰۰/۰۲/۰۸- ۰۸:۳۱
برنامه «صدای دانه‌ها» باهدف ترویج کشاورزی وآموزش علوم کشاورزی از شبکه «شما» پخش می‌شود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، به نقل ازخبرگزاری مهر ، ابراهیم معماریان کارگردان برنامه «صدای دانه‌ها» هدف از تولید این برنامه را بیان معضلات و مشکلات فعالان صنعت کشاورزی از زبان خود فعالان این حوزه بیان کرد و گفت: ایجاد ارتباط بین کشاورزان و مسئولین مربوطه نیز از دیگر اهداف این برنامه  است.

معماریان با اشاره به اینکه «صدای دانه‌ها» به عنوان اولین برنامه تخصصی در این رشته در حال تولید و پخش است، اظهار کرد: این برنامه در چندین بخش شکل گرفته از جمله گفتگوی استودیویی با اساتید دانشگاهی، مسئولین و کشاورزان و شهریار ربانی مجری آن است. همچنین گفتگوی میدانی با فعالین این عرصه در نقاط مختلف ایران زمین داریم که علی اصغر صدیقی اجرای این بخش را بر عهده دارد.

وی تاکید کرد: یکی از خصوصیات این برنامه پرداخت تخصصی به موضوع صنعت کشاورزی شامل (کشاورزی، باغداری، شیلات، دامپروری و ...) و حضور میدانی در کنار مزارع و باغ ها در سراسر کشور است و به نحوی با تولید این برنامه نوعی گردشگری کشاورزی صورت می‌گیرد.

کارگردان مجموعه «صدای دانه‌ها» گفت: معرفی کتاب های تخصصی صنعت کشاورزی، موسیقی نواحی مختلف ایران، سینمای کشاورزی، دانستنی‌های کشاورزی، شگفتی‌های کشاورزی، ترفندها، تغذیه و روانشناسی روستا و حواشی صنعت کشاورزی و ... از دیگر بخش های این برنامه است.

برنامه «صدای دانه‌ها» به تهیه کنندگی علی اصغر صدیقی، کارگردانی ابراهیم معماریان، تدوین سعید طلایی و با اجرای شهریار ربانی و علی اصغر صدیقی، روزهای یکشنبه و سه شنبه حوالی ساعت ۲۱ پخش می‌شود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
اخبار مرتبط

امتیاز شما