امروز يك شنبه  ۲۸ شهريور ۱۴۰۰

نسخه آزمایشی

نسیم در حال و هوای شبی که از هزار ماه برتر است

مشاهده ۱۱۷
۱۴۰۰/۰۲/۱۱- ۱۱:۵۶
همزمان با شب های پرفضیلت قدر و ایام شهادت حضرت امیرالمومنین علی علیه السلام جدول پخش شبکه نسیم منعطف با حال و هوای این مناسب ها تغییر می کند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، بر این اساس مجموعه نمایشی «دختر گمشده»، «نمای نزدیک»، مستند پرتره «رخ»، «نمای رادیو »و «توربزرگ» به کنداکتور می آیند و در کنار برنامه‌های «کتاب باز»، «بی انتها» و «رانما» حال و هوایی دیگر به آنتن شبکه می‌بخشند. از این رو برنامه «کتاب باز »که در ادامه فصل پنجم و همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان شروع شده است در این روزها ساعت١٨:٣٠ نیز با اجرای سروش صحت میزبان اهالی فرهنگ و همنشین آنها خواهد بود.

برنامه «بی انتها» که در آستانه افطار با مناجات های بدیع و بهره گیری از ظرافت های معنایی به استقبال اذان مغرب می رود در این اوقات گرانقدر نیز همراه مخاطبان خود خواهد شد. برنامه«رانما»، برنامه دیگری است که در این شب ها با تکیه بر فرمی متفاوت و بیان شیرین، معضلات اجتماعی را به نقد می‌کشد و با لحنی جذاب و نگاهی خاص به نکات اخلاقی و صفات پسندیده اجتماعی می‌پردازد. این برنامه پس از افطار و مشابه پخش از ابتدای رمضان در این شب ها نیز میهمان خانه‌های بینندگان می‌شود

مجموعه نمایشی «دختر گمشده» به کارگردانی احمد کاوری با بازی زنده یاد ماه چهره خلیلی، کورش تهامی، هدایت هاشمی و هومن حاجی عبداللهی و.... روایت گم شدن دختر جوانی است که هیچ سرنخی از سرنوشت او و اینکه چه بلایی بر سرش آمده نیست. در این زمینه، پلیس وارد قصه می‌شود تا با همکاری یک مددکار اجتماعی، ردی از او بیابد این مجموعه‌ نمایشی پلیسی هر شب ساعت٢٠:٣٠ روی آنتن خواهد رفت.

برنامه«نمای نزدیک» پشت صحنه برخی از آثار سینمای ایران را در این ایام به روی آنتن می‌برد که در این نوبت با نمایش فرایند تولید و گوشه‌هایی از زحمات هنرمندان کشور در فیلم هایی همچون یدو، تک تیرانداز، آبادان١١٦٠ و.... هستند که ساعت٢١:٣٠ از این شبکه پخش می‌شود.

مستند پرتره «رخ» که در این شب ها ساعت٢٢ پیش بینی و آماده پخش شده است نگاهی متفاوت به زندگی و آثار هنرمندانی همچون علیرضا زرین دست، عبدالرضا اکبری، شاهد احمد لو، مسعود فروتن و حسین زندباف دارد .«نمای رادیو» با داستان جاده کاغذی به آنتن نسیم برمی‌گردد. این قصه که با تنظیم رادیویی و روایت ایوب آقاخانی برای این شب ها تدارک دیده شده است که بر گرفته از کتاب جاده‌های آبی سرخ نوشته نادر ابراهیمی و حکایت رشادت و جوانمردی دلاور مرد جنوبی به نام میرمهنای دوغابی است که یک دهه خواب را از چشم استعمارگران روبوده تا خلیج فارس ازدست اجانب در امان بماند. این نمایش که توسط مرکز هنرهای نمایشی رادیو تولید شده ، در این شب ها ساعت٢٢:٤٥ از شبکه نسیم به روی انتن می رود. علاقمندان به انواع اتومبیل و ماشین‌های خاص نیز می توانند در این شب ها بیننده «توربزرگ» و داستان هیجان انگیز آن هر شب ساعت٢٣ از شبکه نسیم باشند.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما