امروز چهارشنبه  ۶ مرداد ۱۴۰۰

نسخه آزمایشی

تدارک خاص رادیو جوان برای شب‌ های احیا در حرم امام رضا (ع)

مشاهده ۸۲
۱۴۰۰/۰۲/۱۱- ۱۸:۱۰
همزمان با فرا رسیدن شب‌های احیا، شبکه رادیویی جوان حال و هوای حرم نورانی امام هشتم (ع) را در این اوقات عرفانی، برای شنوندگان خود توصیف می‌کند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، عباس رجب سلمانی، مدیر گروه جامعه رادیو جوان گفت: همانند سال گذشته امسال نیز شبکه رادیویی جوان تصمیم گرفت در شب‌ های قدر ویژه‌ برنامه «با تو حالم خوبه» را با همکاری آستان قدس رضوی، به‌ صورت زنده از صحن انقلابِ حرم شریف ثامن‌ الحجج، امام رضا (ع) روی آنتن ببرد.

وی درباره رویکرد اصلی برنامه «با تو حالم خوبه» در شب‌های احیا بیان کرد: در این سه شب برنامه را به نحوی طراحی کرده‌ایم که بتوانیم حال و هوای حرم امام رضا (علیه السلام) را به خوبی به مخاطب‌مان منتقل و منعکس کنیم. صرفا به دنبال پخش ادعیه و مداحی نیستیم، بلکه می‌کوشیم تا شنونده رادیو جوان هنگام شنیدن این برنامه، خودش را در حرم ثامن الحجج تصور کند؛ این هدف اصلی برنامه است.

رجب سلمانی درباره تجربه تولید این برنامه در طول یک سال گذشته ادامه داد: در روزهای ابتدایی سال ۹۹ که به خاطر جلوگیری از شیوع ویروس منحوس کرونا، بسیاری از مردم نتوانستند به مشهد مقدس سفر کنند، شبکه رادیویی جوان بر آن شد تا هر هفته، چهارشنبه‌ها به این شهر سفر کند تا مخاطبان بتوانند از طریق امواج این ایستگاه رادیویی، امام رضا (ع) را زیارت کنند.

مدیر گروه جامعه رادیو جوان با اشاره به این‌که برنامه «با تو حالم خوبه» از جایگاه اختصاصی این شبکه رادیویی واقع در صحن انقلاب، روبروی گنبد طلایی حرم امام رضا (ع) تولید و پخش می‌شود، افزود: این برنامه در ایام و دهه‌های خاص مثل شب‌های قدر 1399، دهه کرامت، دهه ولایت، دهه اول محرم، دهه آخر صفر، دهه فجر 99 و ایام نوروز 1400 به صورت ویژه به روی آنتن رفته‌ است.

رجب سلمانی حضور چهره‌های شاخص در ویژه برنامه رمضانی «با تو حالم خوبه» را یکی از بخش‌های این ارتباط زنده دانست و بیان کرد: در این سه شب از شاعران و مداحان مشهور و افراد معروفی که افتخار خادمی حرم امام رضا (ع) را دارند، دعوت کرده‌ایم که در این برنامه حضور داشته باشند. همچنین در این شب‌ها میزبان یک یا دو خادم جوان خواهیم بود تا داستان حضور و خاطرات‌شان در حرم را برای رادیو جوانی‌ها روایت کنند.

وی در پایان تصریح کرد: در استودیو رادیو جوان در مشهد، مجتبی حسنی، تهیه‌کنندگی برنامه و صادق علیخانی، گزارشگری آن را بر عهده دارند، مجری و گوینده برنامه نیز سید حسین حسینی است. همزمان در استودیوی رادیو جوان در تهران، مجتبی امیری، تهیه‌کننده و هستی‌ دخت توکل و ابوالفضل اینانلو، گویندگان برنامه هستند.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما