امروز دوشنبه  ۲۴ خرداد ۱۴۰۰

نسخه آزمایشی

پخش ۸۹۱ دقیقه برنامه ویژه روز قدس در شبکه جهان بین

مشاهده ۶۵
۱۴۰۰/۰۲/۱۸- ۱۳:۲۹
صدا و سیمای چهارمحال و بختیاری با پخش ۸۹۱ دقیقه برنامه، روز قدس را گرامی داشت.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، با فرارسیدن آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و روز قدس، ۸۹۱ دقیقه برنامه رادیویی، تلویزیونی و خبری به همین مناسبت روی آنتن شبکه جهان بین رفت.

به همین منظور معاونت سیما با پخش برنامه زنده «صبح بیداری» به مدت ۱۲۰ دقیقه از ساعت ۱۰ تا ۱۲ و برنامه‌های «پیام جمعه»، «سپاه»، «ماه عاشقی»، «تا آسمان» و برنامه‌های تأمینی از جمله سینمایی، نماهنگ، مستند، میان برنامه و موشن گرافیک، روز قدس را ارج نهاد و با مسلمانان فلسطین ابراز همدردی کرد.

معاونت صدا هم با تولید و پخش برنامه زنده «روز اسلام» از ساعت ۹:۳۰ تا ۱۲:۳۹، برنامه‌های «سفره آسمانی»، «گلبنگ»، «در حریم نور»، «آرمان قدس»، «آدینه قدس»، «نام آوران سرزمین من»، «هیجار» و موسیقی‌های با کلام و بی کلام و آنونس های مرتبط با قدس شریف، آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را گرامی داشت.

معاونت خبر چهارمحال و بختیاری هم با بخش های خبری رادیویی و تلویزیونی، همچنین گزارش هایی از نصب پرچم فلسطین در شهرستان‌های شهرکرد، لردگان و بروجن این روز را گرامی داشت.

در ادامه این تلاش، معاونت فضای مجازی مرکز چهارمحال و بختیاری با تولید و انتشار پوستر، اینفوگرافیک و عکس نوشت با موضوع قدس، وله و پادکست، معرفی برنامه‌های رادیویی و تلویزیونی در فضای مجازی، ایجاد و بارگذاری صفحه ویژه در وب سایت مرکز، استفاده از ظرفیت اپلیکیشن جهان‌بین همراه و بهره‌گیری از ظرفیت پیام‌رسان‌ها، روز جهان اسلام را گرامی و از مردم مظلوم فلسطین حمایت کرد.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما