امروز شنبه  ۲ مرداد ۱۴۰۰

نسخه آزمایشی

آغاز تولید سریال رادیویی جدید بر اساس وقایع مشروطه

مشاهده ۵۹
۱۴۰۰/۰۲/۲۰- ۱۴:۲۲
اداره کل هنرهای نمایشی رادیو و رادیو نمایش ساخت سریال جدید رادیویی «از روزگار رفته» را بر اساس وقایع مشروطه در ایران آغاز کرده است.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، مینو جبارزاده، کارگردان سریال رادیویی «از روزگار رفته» گفت: این سریال رادیویی بر اساس وقایع دوران مشروطه را هانیه نجفی و یاسمن شکرگزار نوشته اند که مضمونی تاریخی، سرگرم کننده و آموزشی دارد.

وی افزود: از آنجا که ژانر سریال های تاریخی در بین مردم طرفداران بسیاری دارد، ساخت سریال رادیویی «از روزگار رفته» را آغاز کردیم که در صورت موافقت رادیو، فصل های دیگر آن نیز در آینده تولید خواهد شد.

جبارزاده در پایان خاطرنشان کرد: در حال حاضر در مرحله تمرین این نمایش رادیویی هستیم و به زودی ضبط فصل اول آن را آغاز می‌کنیم.

در فصل اول مجموعه تاریخی «از روزگار رفته» رویا فلاحی، ایوب آقاخانی، سعیده فرضی، مهرداد عشقیان، فریبا طاهری، نوشین حسن زاده، رامین پورایمان، نورالدین جوادیان، راضیه مومیوند،محمد رضاعلی، محمد آقامحمدی، علی میلانی، مونا صفی، کامیار محبی و مجید حمزه به ایفای نقش می‌پردازند و ژاله محمدعلی، تهیه کنندگی، مینو جبارزاده، کارگردانی و نرگس موسی پور، افکتوری آن را بر عهده دارند.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما