امروز چهارشنبه  ۲۶ خرداد ۱۴۰۰

نسخه آزمایشی

بررسی آخرین وضعیت مذاکرات احیای برجام در «ایران امروز»

۱۴۰۰/۰۲/۲۰- ۱۴:۳۳
برنامه «ایران امروز» شبکه پرس تی‌ وی آخرین وضعیت مذاکرات احیای برجام را بررسی می کند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، برنامه«ایران امروز» به تهیه کنندگی ساتراپ شجاعی این هفته با استناد به اخبار اخیر پرس تی ‌وی به نقل از منابع آگاه مبنی بر اصرار و پافشاری آمریکایی‌ها بر سر مواضع خود، این مسئله را  بررسی می‌کند که با وجود صحبت ‌هایی که در خصوص مثمرثمر بودن گفت و گوها و امکان توافق مطرح است، برآوردهایی که از مواضع طرفین مختلف به خصوص آمریکایی ‌ها می ‌شود، نشان نمی ‌دهد که توافق نزدیک باشد.

در این برنامه همچنین با توجه به رهنمودهای رهبر معظم انقلاب، به این مهم پرداخته می‌شود که چیزی که برای ایران مهم است، برداشته شدن تحریم‌ هاست و بازگشت یا عدم بازگشت آمریکا به برجام برای ایران در درجه دوم اهمیت قرار دارد. همچنین ایران دوست ندارد بار دیگر به توافقی بازگردد که تحت آن هم همچنان شاهد زورگویی و تحریم طرف آمریکایی باشد.

لیلا فرامرزی مجری «ایران امروز» در گفت و گو با مهمانان برنامه دکتر فیاض زاهد، استاد تاریخ دانشگاه و دکتر نوذر شفیعی، کارشناس روابط بین الملل آخرین وضعیت مذاکرات احیای برجام، مواضع طرفین و فرجام مذاکرات را بررسی می‌کند.

برنامه «ایران امروز» سه شنبه ساعت 24 به وقت تهران از شبکه پرس تی وی پخش می‌شود و بازپخش این برنامه چهارشنبه ساعت 05:00، 12:00 و 16:00، پنجشنبه ساعت 07:00 و 19:00 و جمعه ساعت 16:00 روی آنتن  می رود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما