امروز دوشنبه  ۳۱ خرداد ۱۴۰۰

نسخه آزمایشی

چشم روشنی شبکه سهند در عید سعید فطر

مشاهده ۱۵۵
۱۴۰۰/۰۲/۲۲- ۱۱:۵۳
صداوسیمای آذربایجان شرقی با برنامه‌هایی سرگرم کننده و شاد میهمان خانه‌های مخاطبانش در تعطیلات عید فطر می‌شود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، به همین مناسبت، شبکه تلویزیونی سهند ویژه برنامه زنده «جشن فطر» را در روز عید و یک روز پس از آن به روی آنتن می‌برد. همچنین در شب این ایام فرخنده جنگ 120 دقیقه ای از ساعت 21:00 با آیتم های شاد و متنوع تقدیم مخاطبان خواهد شد.

پوشش زنده نماز عید فطر از فضای مصلای اعظم حضرت امام خمینی ( ره )، پرداخت به این عید بزرگ در برنامه‌های روتین شبکه سهند، پخش کلیپ و نماهنگ، اجراهای زنده موسیقی ملی و محلی، پخش تصاویری از برگزاری نماز عید فطر در شهرستان‌ها، پخش فیلم‌ سینمایی و تلویزیونی، مستند‌ و... از دیگر برنامه‌های تدارک دیده شده برای روز عید سعید فطر در سیمای سهند است.

رادیو آذربایجان شرقی هم علاوه بر پخش برنامه‌های روتین با حال و هوای عید، ویژه برنامه «آی گوروشی» را در این ایام از ساعت 10:00 تا 12:00 برای شنوندگان پخش می‌کند. در این ویژه برنامه آیتم های متنوعی چون نمایش طنز، گزارش های مردمی، تلفن و پیامک، پخش ترانه‌ها و تصنیف‌های شاد، برقراری ارتباط تلفنی با خبرنگاران شهرستان‌ها،  دعوت از کارشناسان مذهبی و بررسی اعمال روز فطر و احکام پرداخت زکات فطریه و پوشش نماز عید فطر از مصلای اعظم حضرت امام خمینی (ره)   گنجانده شده است. 

رادیو برون مرزی آذری تبریز هم با ویژه برنامه‌ های «فطرت بایرامی»، «مشکات» و «پنجره» و پخش خطبه‌های نماز عید فطر تبریز و باکو در خدمت مخاطبان خود در جمهوری آذربایجان و منطقه قفقاز خواهد بود.

 معاونت خبر نیز با پخش گزارش هایی در خصوص فرا رسیدن ماه شوال و عید فطر، زکات فطره، استهلال ماه شوال، ممنوعیت سفر در عید فطر و پوشش نماز عید فطر در استان، و انتشار آن‌ها در شبکه‌های اجتماعی،  مخاطبان را در جریان جدیدترین خبرها قرار می دهد.

فضای مجازی این مرکز هم با تولید عکس نوشته‌های ویژه عید فطر، توجه به آداب و سنن مردم آذربایجان در وداع با ماه مبارک رمضان از طریق باز تولید و انتشار ویدیو کلیپ، اطلاع رسانی در خصوص مکان‌های برگزاری نماز عید فطر براساس دستورالعمل های بهداشتی و انتشار گزیده‌های برنامه‌های شبکه سهند در فضای مجازی همراه مخاطبانش در عید سعید فطر است.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما