امروز شنبه  ۲ مرداد ۱۴۰۰

نسخه آزمایشی

ویژه‌ های رادیو نمایش برای عید سعید فطر

مشاهده ۹۹
۱۴۰۰/۰۲/۲۲- ۱۴:۱۹
برنامه‌ های «باران نور» و «هم سفره»، نمایش های رادیویی «کمدی الاغ ها» و «آمفی تریون» و همچنین سیاه بازی«ریش تراش» و «بخشش» به مناسبت عید فطر از رادیو نمایش روی آنتن می روند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، «باران نور» عنوان ویژه برنامه زنده عید سعید فطر است که روز پنج شنبه، 23 اردیبهشت ساعت 9 تا 10:30 از رادیو نمایش پخش می‌شود.

در این برنامه محمود شالویی، دکترای ادبیات و ادیان از عید فطر در ادبیات کهن فارسی می‌گوید.

همچنین گزارشی از آداب و رسوم مردم ایران و کشورهای مسلمان برای استقبال از عید فطر، گفت و گو با خوانندگانی که درباره عید فطر ترانه خوانده اند و نیز گفت و گو با کارشناس مذهبی در خصوص عید فطر از دیگر قسمت های برنامه «باران نور» است.

ریحانه یزدان دوست، تهیه کنندگی، فاطمه نیرومند، گویندگی و تینا میرکریمی نیز گزارشگری برنامه را بر عهده دارند.

ویژه برنامه زنده «هم سفره» را می توانید به تهیه کنندگی وحید بیات، گویندگی مهدی طهماسبی و نگین خواجه نصیر، به مناسبت عید سعید فطر از ساعت 19 تا 21 از رادیو نمایش بشنوید.

در این برنامه منتخب مهمان‌های این ماه در برنامه حضور دارند و همچنین با حجت الاسلام والمسلمین علی آقابابا، کارشناس مذهبی در روز عید گفت و گو می‌شود.

بهرام سروری نژاد، علیرضا جاویدنیا و نسرین زارع به عنوان بازیگر در نمایش مفرح روز عید که در خانه هوشنگ و روشنک رخ می دهد، به ایفای نقش می‌پردازند و بخشی از برنامه نیز به پویش رادیو برای آزادی زندان ی‌ها اختصاص دارد.

گفتنی است نمایش های «کمدی الاغ ها» و «آمفی تریون» به کارگردانی زنده یاد صدرالدین شجره ، 23 و 24 اردیبهشت ساعت 22 از رادیو نمایش پخش می‌شود و سیاه بازی «ریش تراش» و  «بخشش» اثر زنده یاد سعدی افشار نیز ساعت 21 به روی آنتن این شبکه می رود.

 

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
اخبار مرتبط

امتیاز شما