امروز شنبه  ۲ مرداد ۱۴۰۰

نسخه آزمایشی

تهیه برنامه‌ های جوان پسند با موضوع پشتیبانی و مانع زدایی‌ های تولید در رادیو جوان

مشاهده ۹۶
۱۴۰۰/۰۲/۲۷- ۱۳:۱۱
«سین مثل ساختن»، «پاراگراف»، «جوان آپ» و «جوان ایرانی سلام» عنوان برنامه‌ های شبکه رادیویی جوان هستند که با موضوع شعار سال روی آنتن می روند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، مشکلات اقتصادی و معیشتی به ویژه در چند سال اخیر و جنگ اقتصادی علیه کشور موجب شد تا رهبر معظم انقلاب با تحلیل اوضاع فعلی و ظرفیت‌های اقتصادی کشور و نیازهای واقعی آن، سال 1400 را سال «تولید، پشتیبانی‌ ها و مانع زدایی‌ ها» بنامند.

از این رو شبکه رادیویی جوان برنامه‌ هایی تولید کرده‌ تا مخاطبان را با مقوله «تولید، پشتیبانی‌ ها و مانع‌زدایی‌ ها» آگاه و آن را به خواست عمومی تبدیل کند؛ برنامه‌ هایی که با تفسیر و تبیین شعار سال 1400 و با زبانی ملموس و ساده، مخاطب جوان را به شناخت صحیح برسانند که در نهایت منجر به تغییر رفتار برای تحقق شعار سال شود.

برنامه «سین مثل ساختن» کاری از گروه اندیشه رادیو جوان است که با دعوت از کارشناسان و صاحب نظران تلاش می‌کند شعار سال را تعریف و رابطه علت و معلولی سه واژه تولید، پشتیبانی و مانع زدایی را تحلیل کند تا دانش مخاطبان را درباره موضوع افزایش دهد. یکی دیگر از رویکردهای این برنامه این است که جامعه را در طبقات مختلف به ویژه جوانان، هماهنگ و همدل کند.

برنامه زنده «جوان آپ» یکی دیگر از ویژه برنامه‌های رادیو جوان با موضوع شعار سال است که در گروه دانش تولید می‌شود. این برنامه با موضوع شرکت‌ های دانش بنیان و تشویق به کارآفرینی و تولید و رفع موانع مرتبط با این مشاغل، شنبه تا چهارشنبه ساعت 15:45 تقدیم شنوندگان می‌شود.

همچنین مجله اقتصادی «پاراگراف» تلاش می‌کند با زبانی شیوا و جذاب، فرایند فرهنگ پذیری را درباره موضوع سال با تشویق به تولید محقق سازد.

 گفتنی‌ است «جوان ایرانی سلام»، «خط آزاد» و «اینجا شب نیست» نیز که برنامه‌های شاخص و پرمخاطب رادیو جوان هستند، در سال 1400 یک بخش سه تا پنج دقیقه‌ای از زمان خود را به موضوع شعار سال اختصاص داده‌اند.

برنامه «جوان ایرانی سلام» که در گروه جامعه رادیو جوان تولید می‌شود، «پویش بلامانع» را راه‌اندازی کرده‌ است و هر روز موانع مختلف تولید که در مسیر مشاغل و کسب‌ و کارهای مختلف قرار دارد، را بررسی و پیگیری می‌ کند.

همچنین برنامه «خط آزاد» کاری از گروه تفریحات رادیو جوان، با نگاهِ تولید مفید و ماندگار همراه با نوآوری، به شعار سال می‌پردازد.

                                                                                         

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما