امروز يك شنبه  ۲۸ شهريور ۱۴۰۰

نسخه آزمایشی

مشارکت حداکثری پای صندوق های رأی، اقتدار ملی را به نمایش می‌ گذارد

۱۴۰۰/۰۳/۰۴- ۲۳:۱۸
آیت الله حسینی بوشهری رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، در مراسم رونمایی از «تازه‌ های نشر دین و رسانه؛ مرتبط با انتخابات 1400» که در تالار اندیشه اداره کل پژوهش های اسلامی صدا و سیما برگزار شد، گفت: امروز بار سنگین تبلیغات انتخاباتی بر دوش رسانه‌ ها به ویژه صداوسیما است.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، وی با اشاره به اینکه آثار اداره کل پژوهش های اسلامی رسانه در خصوص انتخابات 1400، برای رسانه‌ ها در عرصه‌ های مناظراتی و تبلیغاتی راهگشا است، ادامه داد: عدم تبیین چارچوب ها و مؤلفه‌ هایی برای مناظرات انتخاباتی، خرو جی غیر از سیاه نمایی نخواهد داشت.

دبیر شورای عالی حوزه‌ های علمیه، با اشاره به جایگاه با اهمیت مجلس خبرگان رهبری، مجلس شورای اسلامی و شوراهای اسلامی‌ شهر افزود: انتخابات ریاست جمهوری به لحاظ گستره عظیمی‌ که این مسئولیت در کشور دارد، از اهمیت بیشتری برخوردار است و همه سیاست های کشور به نوعی به آن برمی‌ گردد. وی با بیان اینکه انتخاب رئیس جمهور، نشان دهنده مرم سالاری دینی بوده و معادل تعیین آینده نظام و مملکت است، عنوان کرد: رهبر معظم انقلاب فرموده اند که انتخابات در کشور ما، تنها در بعد داخلی تأثیر نمی‌ گذارد، بلکه تأثیرات منطقه ای و بین المللی نیز دارد؛ این موضوع نشان دهنده اهمیت انتخابات ریاست جمهوری و لزوم انتخاب اصلح است.

آیت الله بوشهری با بیان اینکه مشارکت حداکثری پای صندوق های رأی، اقتدار ملی را به نمایش می‌گذارد، اضافه کرد: انتخابات و حضور مردم پای صندوق های رأی، این پیام را به جهان مخابره می‌ کند که مردم ایران با وجود همه سختی‌ ها و تحریم ها، پای انقلاب خود ایستاده اند، اقتداری بالاتر از اقتدار حضور مردم پای صندوق های رأی نیست و باید دانست که زمانی صنایع دفاعی و نظامی ما کاربرد خواهد داشت که مردم در صحنه حضور داشته باشند.

در ادامه این نشست از سه اثر «اخلاق مناظره و گفت و گو در قرآن کریم با تاکید بر رسانه ملی»، «ایده‌ های برنامه سازی ویژه انتخابات 1400» و همچنین «سی و هشتمین شماره از نشریه اشارات ایام ویژه انتخابات 1400» رونمایی شد.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما