امروز شنبه  ۲ مرداد ۱۴۰۰

نسخه آزمایشی

حکایت بدرقه خورشید در شبکه استانی آفتاب

مشاهده ۶۵
۱۴۰۰/۰۳/۱۱- ۱۲:۲۴
صدا و سیمای استان مرکزی با رویکرد تبیین سیره سیاسی و عرفانی حضرت امام خمینی (ره) و قیام 15 خرداد برنامه های مختلفی تولید کرده است.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، ویژه برنامه تلویزیونی «در سوگ آفتاب» به تهیه کنندگی  روح الله ذوالفقاری به مناسبت رحلت حضرت امام خمینی (ره)، روزهای پنجشنبه و جمعه، 13 و 14 خرداد پخش می‌شود. مباحث کارشناسی، معرفی کتاب، گزارش، کلام بزرگان، شاعر، مهمان برنامه و تصاویر دیدار رهبر معظم انقلاب اسلامی از محل بیت قدیمی حضرت امام خمینی (ره) در شهر خمین، فیلم، سریال و پخش زیرنویس های مختلف مرتبط با این مناسبت از بخش های «در سوگ آفتاب» است.  همچنین در این دو روز ارتباط های متعددی با شبکه‌های سراسری به ویژه شبکه شما و استانی برقرار خواهد شد.

شبکه رادیویی آفتاب هم با تولید و پخش ویژه برنامه رادیویی «بدرقه خورشید» به صورت زنده و مستقیم، همراه با شنوندگان رادیو استانی به سوگ خواهد نشست. ویژه برنامه «بدرقه خورشید» به تهیه کنندگی علیرضا یعقوبی با موضوع «تأثیر امام خمینی (ره) در جایگاه ایران در جامعه جهانی»، جمعه 14 خرداد، به مدت 120 دقیقه از ساعت 9 صبح روی آنتن می رود.

معاونت خبر مرکزی در ایام سوگواری 14 و 15 خرداد ماه، با تولید و پخش گزارش های مختلف با رویکرد معرفی و تبیین ابعاد بزرگ شخصیت حضرت امام خمینی (ره) از جمله دو گزارش موضوعی «قیام 15 خرداد» و «زندگینامه حضرت امام خمینی(ره)» و پوشش خبری مراسم و نشست های گرامیداشت امام خمینی (ره) در شهر اراک و سایر شهرستان‌های استان، انتشار اخبار مرتبط در سایت خبرگزاری صدا و سیما و کانال سروش، مخاطبانش را همراهی می‌کند.

فضای مجازی شبکه آفتاب در این ایام، علاوه بر انتشار وله، کلیپ و نماهنگ موضعی، با تولید و نشر چهار مورد موشن گرافیک، سه مورد موسیقی و نوحه و مرثیه، دو مورد اینفوگرافیک و بیش از 15 مورد عکس نوشت، خبر، پست، متن و همچنین پوشش اخبار و مراسم های مربوط به این مناسبت، همراه با مخاطبان خود از سراسر کشور به سوگ خواهد نشست.

تصاویر

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما