امروز چهارشنبه  ۶ مرداد ۱۴۰۰

نسخه آزمایشی

با تاکید بر حضور پرشور در انتخابات
با تاکید بر حضور پرشور در انتخابات

«اثر انگشت-خانواده شاد» پویش انتخاباتی رادیو صبا شد

مشاهده ۵۴
۱۴۰۰/۰۳/۱۱- ۱۶:۵۲
پویش «اثر انگشت-خانوداه شاد» با هدف تبیین نقش و اهمیت رای هر فرد در ترسیم آینده ای شاد و ایمن برای کشور در رادیو صبا راه اندازی شد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، پویش «اثر انگشت-خانوداه شاد» در دو بخش صوتی و تصویری، در ایام باقی مانده تا انتخابات و روز انتخابات برگزار می‌شود.

مخاطبان رادیو صبا برای شرکت در این پویش می توانند تا روز انتخابات، نظر خود را در قالب فایل صوتی، درباره گزاره «رای ما ضامن شادی خانواده‌ ها» از طریق فضای مجازی و تلفن گویای 27861055 ارسال کنند. همچنین در روز انتخابات نیز می توانند تصاویر شرکت در انتخابات به همراه خانواده خود را ضمن رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی به سایت شبکه ارسال کنند. گزیده نظرات مردمی درباره تاثیر رای هر فرد در شادی خانواده اش، در قالب برنامه اثر انگشت به صورت میان برنامه در رادیو صبا پخش خواهد شد و تصاویر ارسالی مخاطبان در روز انتخابات بر روی رادیو نمای شبکه به نمایش در می آید.
هدف از برگزاری این پویش، حضور پرشور، گرم و خانوادگی هر ایرانی در انتخابات 1400 است و یادآوری این نکته که، حضور در انتخابات و انتخاب فرد اصلح کمک می‌کند تا آینده ای روشن در انتظار هر ایرانی قرار بگیرد.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما