امروز شنبه  ۲ مرداد ۱۴۰۰

نسخه آزمایشی

شبکه دنا
شبکه دنا

شبکه دنا به سوگ روح اله می نشیند

مشاهده ۹۴
۱۴۰۰/۰۳/۱۲- ۱۴:۲۸
شبکه استانی دنا به مناسبت 14 خرداد سالروز رحلت جانسوز امام خمینی رحمه الله علیه و بزرگداشت قیام 15 خرداد ویژه برنامه‌های مختلفی را تدارک دیده است.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، به این مناسبت سیمای استانی شبکه دنا به مدت دو شب در برنامه «ارام جان»  ویژه رحلت امام خمینی (ره) و قیام 15 خرداد را با حضور کارشناسان با بررسی ویژگی‌های بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام (ره)  می‌پردازد و برنامه «مرثیه» ویژه شهادت امام جعفر صادق (ع) نیز از سیمای شبکه استانی دنا پخش می‌کند.
شبکه رادیویی دنا سه برنامه «حماسه ماندگار»،  «بدرقه خورشید»و «آسمان بارانی» سالروز رحلت جانسوز امام خمینی (ره) را گرامی می دارد و  «سوگ صادق» ویژه برنامه رادیو دنا به مناسبت سالروز شهادت امام جعفر صادق (ع) است که در رادیو دنا برای مخاطبان پخش می‌شود.
معاونت خبر مرکز با تهیه گزارش های تولیدی، مصاحبه با شخصیت های استانی در خصوص رحلت امام خمینی (ره )، تبیین اندیشه‌های امام (ره) درباره اهمیت انتخابات و ارتباط های تصویری و ارسال گزارش های مختلف مردمی را پوشش می دهد.
معاونت فضای مجازی مرکز با طراحی، تولید پوستر، بنر و عکس نوشته با موضوع رحلت امام خمینی (ره)و قیام 15 خرداد و با تولید کلیپ و نماهنگ، مخاطبانش را در این ایام همراهی می‌کند.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما