امروز يك شنبه  ۳۰ خرداد ۱۴۰۰

نسخه آزمایشی

مدیر شبکه رادیویی با مهر مطرح کرد؛
مدیر شبکه رادیویی با مهر مطرح کرد؛

پویش «رای من- سرنوشت من» روی موج رادیو آوا و پیام

مشاهده ۸۹
۱۴۰۰/۰۳/۱۸- ۰۸:۴۷
مدیر شبکه‌های رادیویی آوا و پیام از راه‌انداری پویش «رای من- سرنوشت من» خبر داد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، شهرام ملازاده مدیر شبکه رادیویی پیام و رادیو آوا با اشاره به راه اندازی یک پویش انتخاباتی به خبرنگار مهر گفت: انتخابات یک حماسه سیاسی عظیم است که با حضور پرشور و انتخاب درست هموطنان اقتدار ملی را به ارمغان می‌آورد.

مدیر رادیو پیام عنوان کرد: شبکه رادیویی پیام و رادیو آوا همیشه در مناسبت‌های ملی در کنار هموطنان عزیز بوده و در این حماسه عظیم نیز با تولید و پخش برنامه‌های متنوع با تمام توان هموطنان را در این عرصه همراهی خواهند کرد. در این راستا شبکه رادیویی پیام و رادیو آوا برای ایجاد بستر مناسب جهت تعامل و مشارکت هموطنان و اعلام همبستگی برای حضور پرشور در تعیین سرنوشت کشور پویش ملی «رای من- سرنوشت من» را راه اندازی کرده است.

ملازاده در ادامه در خصوص نحوه مشارکت هموطنان در این پویش ملی توضیح داد: هموطنان عزیز برای شرکت در این پویش می‌توانند با عنایت به موضوع پویش، تصاویر خود را اعم از «عکس با پرچم ایران»، «عکس با شناسنامه» و یا جمله «من رای می‌دهم برای....» را تکمیل کرده و از آن عکس بگیرند و به همراه عکس خودشان با معرفی شهر و دیارشان از طریق درگاه پیام رسان سروش به نشانی pr.radio payam@ ارسال کنند.

همه آثار ارسالی از رادیو نمای رادیو پیام و آوا با نام و تصویر هموطنان پخش می‌شود و به ۱۳ اثر برتر جایزه نقدی از سوی شبکه رادیویی پیام اهدا خواهد شد.

هموطنان در سراسر کشور می‌توانند برای شرکت در این پویش تا روز جمعه ۲۸ خردادماه آثار خود را ارسال کنند اسامی‌برگزیدگان پویش نیز روز ۳۰ خرداد از طریق رادیو تصویری پیام و آوا، سایت و کانال پیام رسان سروش رادیو پیام اعلام می‌شود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما