امروز شنبه  ۲ مرداد ۱۴۰۰

نسخه آزمایشی

ریچارد مدهرست بررسی می‌کند؛
ریچارد مدهرست بررسی می‌کند؛

دستاوردهای برگزاری انتخابات در سوریه در گفت و گو با سفیر سابق انگلیس در سوریه

مشاهده ۶۳
۱۴۰۰/۰۳/۱۸- ۱۴:۴۹
برنامه «اعلامیه با ریچارد مدهرست» (The Communiqué with Richard Medhurs) شبکه پرس تی‌وی به برگزاری انتخابات در سوریه علیرغم مخالفت کشورهای غربی نگاهی دارد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، «اعلامیه با ریچارد مدهرست» در برنامه این هفته خود به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در سوریه می‌پردازد. این انتخابات در حالی برگزار شد که غرب به دنبال این مسئله بود تا انتخابات سوریه در تاریخ مقرر برگزار نشود؛ اما بشار اسد معتقد بود که کشور را نباید در خلا نگه داشت و این موضوع به ضرر امنیت و منافع ملی این کشور است. غربی‌ها می‌خواستند معارضین هم در انتخابات باشند؛ اما دولت سوریه تاکید کرد که دیگر معارضی در این کشور وجود ندارد و همه باقیمانده‌ها دارند با جبهه النصره همکاری می‌کنند و عملاً تروریست محسوب می‌شوند. ریچارد مدهرست، مجری این برنامه در گفت‌وگو با پیتر فورد، سفیر سابق انگلیس در سوریه با اشاره به مشارکت بالای ۷۸ درصد در انتخابات ریاست جمهوری این کشور، به دستاوردهای بالای این انتخابات برای این ملت و دولت سوریه می‌پردازد.

برنامه «اعلامیه با ریچارد مدهرست» به تهیه‌کنندگی ساتراپ شجاعی سه شنبه ساعت ۱۹:۰۰ و چهارشنبه ساعت ۰۸:۰۰، پنجشنبه ساعت ۱۴:۰۰ و روز جمعه ساعت ۲۳:۰۰ روی آنتن خواهد بود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما