امروز شنبه  ۲ مرداد ۱۴۰۰

نسخه آزمایشی

در برنامه این هفته «ویکی هیسپان» بررسی می‌شود:
در برنامه این هفته «ویکی هیسپان» بررسی می‌شود:

تجارت «طلای خونین» در امارات

مشاهده ۶۶
۱۴۰۰/۰۳/۱۸- ۱۴:۵۱
برنامه این هفته «ویکی هیسپان» در شبکه هیسپان تی وی به موضوع تجارت طلا در امارات و واکاوی نقش این کشور در قاچاق گسترده این فلز ارزشمند اختصاص دارد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، این برنامه به تهیه‌کنندگی مهدی عرب که در هر قسمت به یکی از موضوعات مرتبط با کشورهای عربستان، امارات و بحرین می‌پردازد، در این قسمت تجارت طلای امارات را که علی‌رغم عدم برخورداری از معادن طلا، در حال تبدیل شدن به یکی از قطب های اصلی صنعت طلا در جهان است، زیر ذره‌بین می‌برد. اسناد و شواهدی در این برنامه ارائه می‌شود که نشان می دهد بیش از 90 درصد صادرات طلای کشورهای آفریقایی و آمریکای جنوبی به مقصد امارات انجام می‌شود.

رقابت گروه‌های شورشی و تبهکار بر سر افزایش استخراج و کسب درآمد از طریق فروش طلا، سبب شده تا این تجارت به «تجارت خونین» بدل شود. برنامه «ویکی هیسپان» با عنوان اصلی «از قلم افتاده» در شبکه پرس تی وی تولید شده است و برای مخاطبان اسپانیایی زبان هیسپان تی وی زبانگردانی می‌شود.

این برنامه پنجشنبه 20 خرداد ماه ساعت 04:15 از شبکه هیسپان تی وی پخش می‌شود و بازپخش آن همان روز ساعت های 11:15 و 20:15 و جمعه ساعت 13:15 برای اسپانیایی زبان‌های سراسر جهان قابل مشاهده خواهد بود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما