امروز يك شنبه  ۳۰ خرداد ۱۴۰۰

نسخه آزمایشی

تدارک ویژه شبکه استانی فارس برای دهه کرامت

مشاهده ۶۲
۱۴۰۰/۰۳/۱۹- ۱۴:۳۰
با نزدیک شدن به حلول ماه ذی القعده و آغاز دهه کرامت شبکه استانی فارس برنامه‌های شاد و متنوعی را برای این ایام در نظر گرفته است .

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، دهه کرامت از 22 خرداد با میلاد کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها آغاز می‌شود.

به همین مناسبت ویژه برنامه‌های متنوع و شادی در شبکه استانی فارس تدارک دیده شده است:

سیمای فارس با برنامه‌های ترکیبی ویژه بزرگداشت حضرت شاهچراغ ، ولادت حضرت معصومه و ولادت امام رضا علیهم السلام به استقبال دهه کرامت می رود.

برنامه‌های «خوشا شیراز»، «دلگشا»، «صبح پارسی» و «کاشانه مهر» از مهم ترین برنامه‌های سیمای فارس برای این ایام است که بطور ویژه به دهه کرامت می‌پردازد.

رادیو فارس هم با برنامه‌های «بانوی کرامت»، «امین ولایت» و «خورشید هشتم» مهمان خانه‌های شنوندگان شبکه استانی فارس است.

«پسین دلگشا»، «سلام کاکو»، «کوچه باغ ترانه»، «نارنجستان»، «شب چراغ» و «"سایبان مهر» از دیگر برنامه‌های رادیو فارس است که در دهه کرامت، رویکردی کاملا متناسب با حال و هوای این ایام دارد.

خبرفارس هم در بخش های مختلف خبری با تهیه گزارش های تولیدی در خصوص فضایل و سیره حضرت معصومه ، شاهچراغ و امام رضا علیهم السلام ، رویدادهای این ایام را پوشش خبری می دهد .

فضای مجازی شبکه فارس هم با طراحی و تولید پوستر و بنر با موضوع دهه کرامت و میلاد حضرت فاطمه معصومه و امام رضا علیهما السلام و بزرگداشت امین ولایت حضرت شاهچراغ علیه السلام ، تقطیع و انتشار برنامه‌های سیما و صدا در فضای مجازی و تولید کلیپ و نماهنگ با موضوع دهه کرامت مخاطبان را در این ایام همراهی می‌کند .

 

 

 

تصاویر

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما