امروز شنبه  ۲ مرداد ۱۴۰۰

نسخه آزمایشی

مسئولیت اجتماعی و جایگاه آن در انتخابات در «ایران امروز»

مشاهده ۵۸
۱۴۰۰/۰۳/۲۴- ۰۹:۱۹
ویژه برنامه انتخاباتی «ایران امروز» دوشنبه 24 خرداد، با حضور صاحب نطران و تحلیلگران سیاسی به واکاوی انتخابات و مسئولیت اجتماعی می‌ پردازد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، از منظر اسلام، انسان علاوه بر وظایف فردی، وظایف اجتماعی دارد و در قبال جامعه مسئول است و باید در آخرت پاسخگوی کنش‌های اجتماعی خود باشد. مسئولیت اجتماعی هر شهروند ایرانی این است که اگر به پیشرفت کشور علاقه مند است، در انتخابات شرکت کند.

با توجه به اهمیت مسئولیت اجتماعی در انتخابات، برنامه «ایران امروز» دوشنبه 24 خرداد با حضور عبدالحسین روح‌الامینی، نمایندۀ مجلس و دکتر محمدباقر منصورزاده، تحلیلگر مسائل سیاسی، به تحلیل و بررسی این موضوع می‌ پردازد.

این برنامه به پرسش هایی همچون مسئولیت اجتماعی چه ابعادی دارد؟، نسبت میان تکلیف و مسئولیت چیست؟ و یا می‌ توان عدم مشارکت در انتخابات را یک کُنش فعال مدنی دانست، پاسخ می دهد.

ویژه برنامه انتخاباتی «ایران امروز» به تهیه کنندگی عاطفه اقتداری و اجرای غلامحسین طاهری، شنبه تا سه‌ شنبه هر هفته به صورت زنده از ساعت ۱۱:۳۰ از رادیو ایران و همزمان به شکل تصویری از پایگاه اینترنتی رادیو ایران و کار افزار ایرانصدا نیز تقدیم مخاطبان این شبکه رادیویی می‌شود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما