امروز شنبه  ۲۷ شهريور ۱۴۰۰

نسخه آزمایشی

ویژه برنامه‌ های روز انتخابات رادیو صبا

مشاهده ۱۱۷
۱۴۰۰/۰۳/۲۶- ۱۰:۲۷
رادیو صبا 28 خرداد همزمان با برگزاری سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌ جمهوری و انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی‌ شهر و روستا، برای برگزاری انتخاباتی پرشور، با ویژه برنامه‌ هایی همراه مخاطبان است.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، رادیو صبا روز جمعه 28 خرداد، با گزارش لحظه به لحظه، حضور پرشور مردم در انتخابات سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی‌شهر و روستا را منعکس می‌کند.

برنامه «صبح صبا» با عنوان ویژه «صبح انتخاب» از ساعت 7 صبح به مدت 120 دقیقه همراه مخاطبان می‌ شود. این ویژه  برنامه با تهیه کنندگی سجاد کلبادی نژاد، سردبیری نرگس فتحی و اجرای محمدرضا قلمبر و مهبد قناعت پیشه، از اولین ساعات برگزاری انتخابات روی آنتن رادیو صبا می رود. ویژه برنامه «صبح انتخاب» با هدف ترغیب مردم برای حضور حداکثری در انتخابات ریاست جمهوری، با  گفت و گو با گزارشگران حاضر در مراکز اخذ رای گیری در تهران و شهرستان‌ ها، حضور پرشور مردم را گزارش می‌کند.

برنامه «طنز و ترانه» نیز 28 خرداد از  ساعت 9 صبح با پخش ترانه‌ ها و موسیقی‌ های ملی و حماسی، از مردم برای حضوری پرشور در انتخابات دعوت می‌ کند، این برنامه را به تهیه کنندگی مجید امجدی فرد می‌شنوید.

 «اثر انگشت» عنوان ویژه برنامه دیگر رادیو صباست که در دو بخش همراه مخاطبان می‌شود.

 بخش اول ساعت 10 تا 13 به تهیه کنندگی آزاده شاهرخ مهر و گویندگی لاله جلال آبادی و مهدی پر و بخش دوم از ساعت 21 تا 24 به تهیه کنندگی محمد جوادی نژاد و اجرای نگین خواجه نصیر و تیمور کوشکی روی آنتن می رود. این ویژه برنامه از بخش های مختلف گزارش مردمی، گزارش انتخاباتی، آیتم های طنز انتخاباتی، رای اولی‌ ها ، ارتباط با وزارت کشور و پخش موسیقی‌های حماسی و آنونس‌های مرتبط تشکیل شده است.

همچنین برنامه «صبامک» را می توانید با هدف ترغیب و تشویق مردم در پای صندوق های رأی، 28 خرداد از ساعت 14 به مدت 30 دقیقه با تهیه کنندگی و اجرای محمد اوزی بشنوید.

گفتنی است برنامه «مثبت صبا» روز جمعه با عنوان ویژه برنامه «مثبت انتخاب»، با اجرای مسعود روشن پژوه و شهرام نیکیار به سمع شنوندگان رادیو صبا می رسد. این برنامه به تهیه کنندگی رضا عزتی، با بخش های مختلف گزارش از حضور مردم در مراکز اخذ رای، گفت و گوی مردمی‌ با موضوع انتخابات و پخش ترانه‌ ها و موسیقی‌ های ملی و حماسی از ساعت 17  تقدیم مخاطبان می‌ شود.

 رادیو صبا در این روز از مخاطبان می خواهد با ارسال تصاویر حضور خود در انتخابات به سایت رادیو صبا radiosaba.ir و تماس با تلفن گویای 27861055 درباره گزاره «رای ما ضامن شادی خانواده‌ ها» پیام بفرستند و در پویش اثر انگشت خانواده شاد شرکت کنند.

 

 

 

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما