امروز شنبه  ۲ مرداد ۱۴۰۰

نسخه آزمایشی

راه اندازی پویش حمایت از واکسن ایرانی در رادیو سلامت

مشاهده ۱۳۴
۱۴۰۰/۰۳/۲۶- ۱۲:۴۶
رادیو سلامت در تازه ترین اقدام دو پویش ملی «#توانایی ملی واکسن ایرانی» و «#دستاورد علمی واکسن ایرانی»، ویژه واکسیناسیون کرونا راه اندازی کرده است.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی،به  نقل از خبرگزاری فارس، این شبکه رادیویی با هدف ارتقای دانش مردم در حوزه سلامت و واکسیناسیون ایرانی اقدام به برگزاری این دو پویش کرده است.رادیو سلامت در راستای ماموریتی که برایش تعریف شده در مناسبت های مختلف، پویش هایی را برگزار می‌کند و حالابا دو پویش ملی #توانایی ملی واکسن ایرانی و #دستاورد علمی واکسن ایرانی وارد میدان شده است.

این دو پویش همچون پویش های قبلی به همت گروه فضای مجازی رادیو سلامت برگزار می‌شود و مردم می توانندبا پیوستن به این پویش، عکس هایی مرتبط به این پویش را به شماره ۰۹۰۵۳۹۷۵۷۴۰ ارسال کنند. همچنین علاقه مندان می توانند به صفحه فضای مجازی رادیو سلامت به نشانی  @radiosalamat مراجعه کنند.

رادیو سلامت به عنوان یکی از شبکه‌های تخصصی معاونت صدا با شیوع این ویروس و قبل از آمدن به ایران در قالب برنامه‌های متفاوت، اطلاع رسانی و افزایش دانش جامعه را به عنوان اولویت اصلی در دستورکار خود قرار داد تا مردم نسبت به این ویروس که احتمال اپیدمی جهانی آن وجود داشت بدون آنکه وحشتزده شوند و رفتارهای هیجانی نشان بدهند به تغییر سبک زندگی توجه کنند و راههای پیشگیری در مواجهه با کوویید ۱۹ را بدانند. تولید چنین برنامه‌هایی از همانمقطع زمانی تا به امروز ادامه داشته و همچنان جزو دستورالعمل برنامه‌های این شبکه در سال 1400 است.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما