امروز شنبه  ۲ مرداد ۱۴۰۰

نسخه آزمایشی

العالم امشب از مشارکت بانوان در انتخابات 1400 می‌گوید

مشاهده ۱۰۰
۱۴۰۰/۰۳/۲۶- ۱۴:۴۹
مشارکت گسترده بانوان در انتخابات شوراهای شهر و روستا، موضوع مورد بحث برنامه امشب «ایران تنتخب» شبکه العالم است.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، با نزدیک شدن به زمان رأی‌گیری سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا، اقشار مختلف آمادگی خود را برای مشارکت در این انتخابات مهم و سرنوشت‌ساز اعلام کرده‌اند.

این برنامه به موضوع مشارکت گسترده بانوان در انتخابات و نیز حضور چشم‌گیر در حوزه نامزدی شوراهای شهر و روستا اختصاص‌یافته است.

روند افزایشی حضور زنان در عرصه‌های مدیریتی و ایجاد بستری برای به‌کارگیری توانمندی زنان و از سوی دیگر ارتقای خدمات‌دهی به بانوان و فراهم کردن بستر انجام کارهای فرهنگی و مدیریتی از طریق انتخاب در شورای شهر و شهرداری ازجمله موضوعاتی است که با حضور سمیه رفیعی، نماینده مجلس در این برنامه موردبررسی قرار خواهد گرفت.

در خلال برنامه گزارش‌هایی از نظرات مردمی در خصوص شرکت در انتخابات و شرایط نامزد اصلح و نیز بازخوانی نظرات مخاطبان و توییت ها در فضای مجازی با اجرای علاء قاسمی‌پخش خواهد شد.

ویژه‌برنامه «انتخابات در ایران» به تهیه‌کنندگی و نویسندگی، محمد معین مقامی‌با اجرای افنان المعمار و محمدباقر حیدری، مجری کارشناس حسین الموسوی، ملاک انصاری دبیر محتوایی و مترجم، تصویربرداری مهدی عاشوری، محمد خرمی و کاظم بختیاری و دستیاری تهیه، زهرا سودفرد، امشب 26 خرداد ساعت 22 به‌وقت‌تهران به مدت 25 دقیقه به‌صورت زنده به روی آنتن شبکه العالم می‌رود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما