امروز سه شنبه  ۴ آبان ۱۴۰۰

استقبال و تجلیل از تیم ملی فوتبال ایران در مرکز همایش بین‌المللی سازمان صداوسیما

مشاهده ۴۶۹
۱۴۰۰/۰۳/۲۶- ۱۵:۴۲
تیم ملی فوتبال کشورمان پس از بازگشت به کشور، به مرکز همایش‌های بین‌المللی صداوسیما آمد تا در آیین استقبال و تجلیل از این تیم شرکت کند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، این مراسم که با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی مقابله با کرونا برگزار شده و رئیس رسانه ملی، وزیر ورزش و جوانان، رئیس فدراسیون فوتبال و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور نیز در آن حضور دارند، به صورت زنده از شبکه سه سیما روی آنتن در حال پخش است.

قدردانی رئیس فدراسیون فوتبال از رسانه ملی

شهاب‌الدین عزیزی خادم، رئیس فدراسیون فوتبال در این مراسم با قدردانی از رسانه ملی به دلیل همراهی و حمایت از تیم ملی در این رقابت گفت: امیدواریم مرحله بعد را قدرتمندتر و باشکوه‌تر با موفقیت پشت سر بگذاریم.

وی با بیان اینکه فدراسیون فوتبال با مشکلات متعددی مواجه است، به ویژه از رسانه‌ ملی خواست هر چه بیشتر از این ورزش مردم‌پسند حمایت کند تا تیم ملی بتواند در دور بعدی رقابت‌ها قدرتمندتر از قبل ظاهر شود.

 

«احساس تنهایی نکردیم»

مسعود سلطانی فر، وزیر ورزش هم در این مراسم با قدردانی از عملکرد بازیکنان و کادر تیم ملی تصریح کرد: آرامش ایجاد شده برای تیم ملی به موفقیت این تیم کمک شایان توجهی کرد.

وی با بیان اینکه مسابقات مرحله آخر مقدماتی رقابت‌های فوتبال جام جهانی که حدود دو ماه دیگر آغاز می‌شود، دشوارتر خواهد بود، تصریح کرد: اما این تیم و مجموعه فوتبالی مرتبط با آن، در کنار ملت ایران، رسانه‌ها و رسانه ملی و با تدارک و پشتیبانی که صورت خواهد گرفت، گلیم خود را سرفرازانه از آب بیرون خواهند کشید.

وزیر ورزش با ابراز امیدواری به موفقیت تیم ملی فوتبال در رقابت‌های پیش رو تاکید کرد: دکتر علی عسکری، همه تیم‌شان و بخش‌های مختلف رسانه ملی انصافا تلاش کردند؛ به طوری که باعث شد ما در وزارت ورزش و فدراسیون احساس تنهایی نکنیم.

پرچم افراشته را افراشته نگه داریم

حجت‌الاسلام و المسلمین قرائتی هم در این مراسم با قدردانی از عملکرد تیم ملی در رقابت‌های اخیر، از این پیروزی به عنوان عامل شادی دل مردم یاد کرد و گفت: هیچ عبادتی نزد خدا برتر از شاد کردن دل مردم  نیست.

وی در ادامه سخنانش با بیان اینکه تیم ملی فوتبال توانست پرچم ایران را بالا ببرد، تصریح کرد: مردم ایران، این‌ بازیکنان پرچم را بالا بردند؛ با حضور در انتخابات کاری کنید که پرچم به زمین گذاشته نشود.

 

خبر خوش نوبخت برای تیم ملی

محمدباقر نوبخت، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه بودجه هم در این مراسم با اعلام حمایت همه‌جانبه از تیم ملی در پاسخ به نگرانی‌های مالی عزیزی خادم، رئیس فدراسیون فوتبال وعده داد: در این مراسم حضور پیدا کردم تا از شما بخواهم ذهن‌تان را از مباحث و مسائل مالی خالی کنید و صرفا بر استمرار موفقیت و سرافزاری تمرکز نمایید.

خوشحالی سرمربی

دراگان اسکوچیچ، سرمربی تیم ملی فوتبال هم در این مراسم با بیان اینکه تیم ملی شرایط سختی را در یک سال گذشته پشت سر گذاشت و به دلیل کرونا بازی‌ها به تعویق می‌افتاد و حتی به همین بهانه میزبانی رقابت های از ایران گرفته شد، گفت: باید از بازیکنان و کادر تیم ملی تشکر کنم. همین طور از فدراسیون که بهترین شرایط را برای ما فراهم کرد. اینکه بتوانیم مردم ایران را کمی خوشحال‌تر کنیم، باعث افتخار من است.

تجلیل از افتخار آفارینان تیم ملی فوتبال

در پایان این مراسم از بازیکنان، مربیان، اعضای کادر فنی و عوامل تیم ملی فوتبال کشورمان تجلیل و هدایایی  از طرف رئیس رسانه ملی به آن‌ها اهدا شد. رئیس سازمان صداوسیما همچنین از عزیزی خادم رئیس فدراسیون فوتبال نیز با اهدای لوح سپاس قدردانی کرد.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما