امروز شنبه  ۲۴ مهر ۱۴۰۰

فصل جدید برنامه «سوفیا» روی آنتن می‌رود

مشاهده ۱۴۱
۱۴۰۰/۰۴/۲۲- ۱۲:۴۵
فصل جدید برنامه رادیویی «سوفیا» با رویکرد و عوامل جدید از سه شنبه ۲۲ تیرماه با موضوع فلسفه پزشکی از رادیو گفت و گو پخش می‌شود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی به نقل ازخبرگزاری مهر، برنامه رادیویی «سوفیا» که چندسال است با اجرای محمد جواد ادبی، استاد فلسفه و عرفان دانشگاه شهید مطهری به صورت تخصصی به موضوعات فلسفی می‌پردازد در فصل جدید قرار است به موضوع «فلسفه پزشکی» بپردازد.

در این فصل از برنامه، میهمانان متعددی در حوزه‌های فلسفه و پزشکی در برنامه حاضر می‌شوند و درباره موضوعات مختلف و تخصصی چون اضطراب سلامت، فلسفه پزشکی، اخلاق پزشکی، انتقال یا سقط جنین در فلسفه پزشکی، شبیه سازی در فلسفه پزشکی و موضوعات دیگری از این قبیل با کارشناس برنامه گفت و گو می‌کنند.

در اولین قسمت از فصل جدید برنامه سوفیا، علیرضا منجمی عضو هیأت علمی‌گروه فلسفه علم و فنّاوری پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی و حمیدرضا نمازی عضو هیات علمی‌گروه اخلاق پزشکی دانشگاه تهران و پژوهشگر فلسفه و اخلاق درباره موضوعاتی چون اضطراب سلامت، ارتباط میان اخلاق پزشکی با بحث واکسیناسیون با یکدیگر گفت و گو می‌کنند.

برنامه «سوفیا» سه شنبه شب ها ساعت ۲۲ با اجرای محمد جواد ادبی، تهیه کنندگی سیما غفاری و سردبیری سارا فرجی از شبکه رادیویی گفت و گو بر روی موج اف. ام ردیف ۱۰۳.۵ به صورت زنده پخش می‌شود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
اخبار مرتبط

امتیاز شما