امروز يك شنبه  ۲۸ شهريور ۱۴۰۰

نسخه آزمایشی

ادامه سریال "گاندو۲" آماده پخش شد

مشاهده ۱۲۲
۱۴۰۰/۰۴/۲۳- ۱۱:۰۹
مدیر گروه فیلم و سریال شبکه سه درباره زمان پخش ادامه سریال «گاندو۲» تأکید کرد که دو سه روز از فیلمبرداری سریال باقی‌مانده و این مجموعه برای مردادماه آماده پخش است.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، به نقل از تسنیم، فصل دوم سریال «گاندو» به آنتن نوروزی شبکه سه سیما رسید. سریالی که با وجود نمایشِ سریال کمدی «نون‌‌خ3» از شبکه یک سیما، این مجموعه طرفداران بسیاری پیدا کرد.

«گاندو» تصویرگر پرونده «جیسون رضائیان» خبرنگار دو تابعیتی ایرانی _آمریکایی بود که از سال 1383 در ایران مشغول به کار می‌شود و سال 1388 پس از ناآرامی‌ها کشور را ترک و به آمریکا می‌رود و سال 1391 بار دیگر به ایران بازمی‌گردد، اما این‌بار با پوشش خبرنگار روزنامه «واشنگتن‌پست» که نامی آشنا و معتبر در عرصه رسانه‌ای جهان به‌شمار می‌رود.

سرانجام رضائیان در پی اقدامات جاسوسی ضد امنیت ایران در تیرماه سال 1393 در اوج مذاکرات هسته‌ای بازداشت و یک سال و نیم بعد یعنی در دی ماه 1394 یک پای مبادله تاریخی ایران و آمریکا می‌شود و درست در روز اجرایی شدن برجام وی در مبادله تاریخی زندانیان بین ایران و آمریکا، آزاد می‌شود.

این سریال با توجه به اینکه اولین سریال در حوزه امنیتی به شمار می‌رفت که یک داستان واقعی را دستمایه خود قرار داده، با استقبال بسیارمخاطبان همراه شد در ادامه سازندگان «گاندو» فصل دوم آن را برای نوروز 1400 تدارک دیدند. پرونده‌ای که این‌بار قرار بود پرونده چند جاسوس دیگر را هم به تصویر بکشد و نقش آنها را در برجام روایت کند.

خبرهایی به گوش می‌رسد که قرار است ادامه سریال «گاندو2» به زودی روی آنتن برود؛ به سراغِ مهدی آذرپندار مدیر گروه فیلم و سریال شبکه سه سیما رفتیم و او پاسخ داد: سریال آماده پخش در مردادماه است و از فیلمبرداری هم دو سه روز باقی مانده؛ بنابر ملاحظات و اقتضائات باید تصمیم بگیرند که این زمان روی آنتن برود و یا پخشِ آن به زمانی دیگر موکول شود.

 ادامه «گاندو2» حدوداً 26 قسمت است. 

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما