امروز شنبه  ۲۷ شهريور ۱۴۰۰

نسخه آزمایشی

جشن عید سعید قربان در رادیو صبا همراه با «شاد باش»

مشاهده ۱۵۶
۱۴۰۰/۰۴/۲۹- ۰۸:۵۹
همزمان با فرارسیدن عید سعید قربان، شبکه رادیویی صبا با تولید ویژه برنامه‌های شاد و مفرح این عید را جشن می گیرد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، همزمان با فرارسیدن روز عرفه و عیدسعید قربان ویژه برنامه‌هایی با عناوین «مثبت صباهنگ» و «شاد باش» با هدف افزایش نشاط و شادی در این روز تهیه کرده است.
برنامه «شاد باش» عنوان ویژه برنامه عید سعید قربان است، که چهارشنبه در روز عید قربان از ساعت۱۰ صبح به مدت ۲ ساعت راهی آنتن صبا می‌شود.
این برنامه با بخش های متنوع «مهمان ویژه»، «پخش ترانه‌ها» و «موسیقی‌های شاد و جذاب» ، «گزارش»" و «اجرای استندآپ»" با حال و هوایی شاد و سرشار از تبریک و شاد باش به تهیه کنندگی آزاده شاهرخ مهرو اجرای مهبد قناعت پیشه و فریبا باقری روی آنتن می رود.
برنامه «مثبت صباهنگ» برنامه پرهیجان و موسیقی محور رادیو صبا است که به مناسبت عید سعید قربان به صورت ویژه پخش خواهد شد.
این برنامه در شب عید با پخش ترانه‌های شاد و آیتم ها و گزارش های ویژه در فضایی پر نشاط میزبان جمعی از هنرمندان خوب و بنام کشورمان در عرصه موسیقی به صورت حضوری و تلفنی است.
حمید رضا نورایی از نوازندگان خوب کشورمان، هامون‌هاشمی و مجید رفیعی خوانندگان جوان و خوش صدای از مهمانان حضوری این برنامه اند.
این برنامه با اجرای پرنشاط مسعود روشن پژوه و مازیار عصری در شب عید سعید قربان از ساعت ۲۱ به تهیه کنندگی رضا عزتی روی موج اف ام دریف ۱۰۵,۵ پخش می‌شود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما