امروز شنبه  ۲۷ شهريور ۱۴۰۰

نسخه آزمایشی

جشن تجلی ولایت در رادیو قم

مشاهده ۱۳۹
۱۴۰۰/۰۵/۰۳- ۱۲:۱۵
رادیو قم با ویژه برنامه زنده «تجلی ولایت» عید سعید غدیر خم را جشن می‌گیرد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، همزمان با عید سعید غدیر خم، رادیو قم با ویژه برنامه زنده «تجلی ولایت» به استقبال این روز می‌رود.

در این برنامه که در دو بخش 120 دقیقه‌ای صبحگاهی و عصرگاهی با هدف ایجاد سرور و شادی در این عید و بالا بردن سطح آگاهی مخاطبان نسبت به واقعه غدیر خم از رادیو قم پخش می‌شود به سنت حسنه کمک به نیازمندان در این روز عزیز، بیان آداب و رسوم مسلمانان و شیعیان در عید غدیر خم، تبیین عید غدیر و شادی در اسلام، تبیین آداب و رسوم مردم ایران و قمی‌ها در عید سعید غدیر خم و بیان فضائل و برکات این روز عظیم پرداخته می‌شود. همچنین در بخش معرفی کتاب این برنامه، آثار و منابع مرتبط با ولایت و غدیر همچون کتاب‌های الغدیر علامه امینی (ره)، کتاب احقاق الحق میرحامد حسین هندی (ره) و کتاب عبقات الأنوار قاضی نوراله شوشتری(ره) معرفی می‌شود.

ویژه برنامه «تجلی ولایت» در بخش صبحگاهی از ساعت 11 روز عید به تهیه کنندگی ناصر هاشمی، گویندگی امیر حسین یاوری، نویسندگی سکینه میری، گزارشگری قائم خانی و دستیاری مریم ابراهیم گل  و در بخش عصر گاهی از ساعت 17 به تهیه کنندگی محسن صباغ زاده، گویندگی ملیحه توکلی، نویسندگی محدثه رئیس عبداللهی، گزارشگری زهرا متقیان نژاد و دستیاری مریم السادات صدرپور از رادیو قم تقدیم مخاطبان صدای کرامت و مهربانی می‌شود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما