امروز شنبه  ۲۷ شهريور ۱۴۰۰

نسخه آزمایشی

روی موج رادیو جهان بین؛ آن چه دختران باید بدانند

مشاهده ۸۶
۱۴۰۰/۰۵/۰۵- ۱۳:۰۴
رادیو جهان بین، برنامه «ریحانه» را ویژه بانوان و دختران بام ایران تولید می‌کند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، زن عنصر اصلی تشکیل خانواده است که امروزه در خیلی از فعالیت های اجتماعی، فرهنگی، سیاسی و ...بسیار مفید و سازنده عمل می‌کند. به همین منظور، بررسی نقش زنان و دختران در جامعه و رسیدگی به مسائل و آسیب های روحی و جسمی آنان به عنوان یکی از عناصر مهم نظام اجتماعی از اهمیت ویژه ای برخوردار است و برنامه سازی برای این مخلوق زیبای الهی که جایگاه بسیار مهمی در قرآن کریم و نزد پروردگار یکتا دارد، از اولویت های اصلی سازمان صدا و سیما می‌باشد.

«ریحانه» عنوان یکی از تولیدات رادیو جهان بین به تهیه کنندگی شهرزاد شاهسمندی است که با رویکرد زن و جایگاهش در خانه و جامعه، به ویژگی‌های شخصیتی، مسائل، مشکلات و آسیب های اجتماعی آنان می‌پردازد و راه حلشان را از کارشناسان مجرب جویا می‌شود.

پرداختن به موضوع حجاب و عفاف، گفتگوی صمیمی‌با بانوان و دختران جوان، معرفی کتاب، پیامک و تلفن، ترانه و موسیقی و بخش آموزشی آن چه دختران جوان باید بدانند از قسمت های متنوع برنامه ریحانه هستند که به گویندگی: زهرا خنکداری و گزارشگری: فاطمه رفیعی، روزهای پنج شنبه ساعت 12 به طور زنده از رادیو جهان بین پخش می‌شود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما