امروز يك شنبه  ۲۸ شهريور ۱۴۰۰

نسخه آزمایشی

حمایت شبکه سهند از هنر و هنرمند

مشاهده ۷۱
۱۴۰۰/۰۵/۰۶- ۱۰:۵۲
صدا و سیمای آذربایجان شرقی در شرایط سخت ناشی از شیوع کرونا از گروهای مختلف هنر به ویژه هنرمندان و بازیگران تئاتر حمایت می کند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، نمایش «تکه‌های سنگین سرب» یکی از همین برنامه است که از منظر دیگری به زندگی شهید چمران می‌پردازد و بیانگر داستان عاشقانه‌ او و همسر لبنانی‌اش غاده است. این نمایش بخشی از زندگی دکتر مصطفی چمران را در لبنان روایت می‌کند که به قلم ایوب آقاخانی، نویسنده تبریزی نگاشته شده و با بازی حامد منافی و نیلوفر کامران در مجموعه تئاتر شهر تبریز هر روز ساعت 19روی صحنه می رود. «تکه‌های سنگین سرب» به کارگردانی سعید رضانژاد از روز شنبه ۲۶ تیر ماه در پلاتو استاد صادقی مجموعه فرهنگی هنری تربیت (تئاتر شهر تبریز) در حال اجر است. مدیرکل صدا و سیمای آذربایجان شرقی نیز به منظور حمایت از هنر و این گونه برنامه‌ها با حضور در تئاتر شهر تبریز از نزدیک به تماشای نمایش «تکه‌های سنگین سرب» رفت.

صداوسیمای آذربایجان شرقی با توجه به شرایط کرونایی و محدودیت های موجود با هدف حمایت از هنر و گروه‌های تئاتر، با همکاری انجمن نمایش، خانه تئاتر، هنرستان هنرهای زیبای میرک و... تبریز، سال گذشته تولید تله تئاتر نمایش «سارای» و امسال نیز تولید تله تئاترهایی از این دست را در دستور کار دارد.

 

 

تصاویر

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما