امروز سه شنبه  ۱۸ مرداد ۱۴۰۱

بیننده «هیهات» در شبکه سحر باشید

مشاهده ۲۴۱
۱۴۰۰/۰۵/۲۴- ۱۳:۳۸

فیلم سینمایی «هیهات» به تهیه کنندگی محمد رضا شفیعی با موضوع مفاهیم عاشورایی، جمعه شب مهمان مخاطبان کردزبان شبکه سحر خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، فیلم سینمایی «هیهات» در چهار اپیزود با درون‌مایه مذهبی و عاشورایی، عمق اعتقادات و ارادت ایرانیان به امام حسین علیه السلام را به زیبایی به نمایش می‌گذارد.
برآورده کردن آرزوی مادر پیر در شرف مرگ که آرزویش زیارت کربلاست با عبور دادن کامیون حامل ضریح ساخته شده امام حسین (ع) از جلوی منزلش، نیمه کاره ماندن سفر یکی از فرماندهان دوران دفاع مقدس به همراه خانواده به کربلا در اربعین حسینی با تداعی حماسه و رشادت های حضرت ابوالفضل العباس(ع) در ذهن بیننده، نمایش وضعیت ناگوار زندگی مردم عراق در دوران پس از جنگ و روحیه آزادگی خانواده فقیر و تولید مهر متبرک کربلا و فروش آن برای گذران زندگی و تلاش های پزشکی که به دفاع از حرم می‌پردازد، از جمله موضوعات این چهار اپیزود تاثیرگذار است.
حمید فرخ نژاد، حامد بهداد، مینا ساداتی، بابک حمیدیان، آلا نجم، بهاران بنی احمد و خسرو شهراز از بازیگران شاخص این فیلم سینمایی هستند.
فیلم سینمایی «هیهات» به کارگردانی و نویسندگی‌ هادی نائیجی، دانش اقباشاوی، روح‌الله حجازی و هادی مقدم‌دوست تولید شده و به همت مصطفی قوامی دوبله شده است.

این فیلم 29مرداد ساعت 17:18 برای بینندگان کانال کردی شبکه سحر به نمایش در خواهد آمد.

امتیاز شما