امروز سه شنبه  ۱۶ آذر ۱۴۰۰

«چرخ» به فصل هشتم رسید

مشاهده ۲۴۶
۱۴۰۰/۰۶/۰۳- ۱۴:۱۴
فصل جدید مجله‌ی علم‌ و فناوری «چرخ» همراه با تغییراتی در فرم، محتوا و دکور از یکشنبه 7 مرداد 1400 روی آنتن شبکه‌ی چهار سیما می‌رود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، در فصل هشتم «چرخ» شاهد تغییراتی در بخش‌ها و آیتم‌های برنامه خواهیم بود؛ در بخش «تازه‌ها» هر روز با حضور کارشناسان و روزنامه‌نگاران مهم‌ترین اتفاقات حوزه‌های مختلف علم و فناوری را بررسی می‌شود. در فصل جدید برنامه، یکشنبه‌ها به «چرخ امروز» و به پرونده‌ها و گفت‌وگوهای مرتبط با موضوعات روز علم و فناوری، دوشنبه‌ها به «چرخ دیروز» و موضوعات گذشته‌محور و سه‌شنبه‌ها به «چرخ آینده» و موضوعات آینده‌محور اختصاص خواهد داشت. چهارشنبه‌ها هم در «چرخ زندگی» موضوعات علم و ‌فناوری مرتبط با زندگی روزمره با حضور کارشناسان و استادان دانشگاه بررسی خواهد شد و کارشناسانی از حوزه‌های مختلف برای تعطیلات آخر هفته‌ کتاب، فیلم، مستند، اپلیکیشن و ... در حوزه‌های علم و فناوری معرفی خواهند کرد. در فصل جدید «چرخ» در طول هر هفته گزارش‌هایی اختصاصی با اجرای حافظ آهی از مراکز علمی ایران و دانشگاه‌ها تولید و پخش خواهد شد و مخاطبان برنامه با مهم‌ترین بخش‌ها و چهره‌های علمی و پژوهشی این مراکز و دانشگاه‌ها آشنا خواهند شد.

مجله‌ تصویری «چرخ» مهم‌ترین رویدادهای علم و فناوری و مسائل روزمره‌ی زندگی را با نگاهی تخصصی و به‌زبانی ساده و با حضور مسئولان، کارشناسان، اساتید دانشگاه و نخبگان بررسی و واکاوی می‌کند.

برنامه «چرخ» چهار روز در هفته، از یکشنبه تا چهارشنبه، از ساعت 19 به‌صورت زنده و به مدت 45 دقیقه از شبکه‌ی چهار سیما پخش می‌شود. مجری «چرخ» محمدرضا مقدسیان است و محمد جباری سردبیری برنامه و الهه بهبودی تهیه‌کنندگی «چرخ» را بر عهده دارند.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
اخبار مرتبط

امتیاز شما