امروز سه شنبه  ۲۷ مهر ۱۴۰۰

عملکرد مسئولان دستگاه‌های دولتی به روایت شبکه استانی فارس

مشاهده ۵۳
۱۴۰۰/۰۶/۰۴- ۱۳:۰۲
صدا و سیمای فارس در هفته دولت برنامه‌های مختلفی را از دوم تا هشتم شهریور تقدیم مخاطبانش می‌کند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، به این منظور در سیمای استانی فارس ویژه برنامه «راه رجا» هر شب ساعت 21:15 با حضور یکی از مسئولان دستگاه‌های استان به صورت زنده پخش می‌شود. این برنامه به عملکرد دستگاه‌های اجرایی در استان فارس می‌پردازد.

برنامه «نگاه روز» با دعوت از مسئولان استان به منظور تشریح عملکردشان در حوزه‌های مختلف هر روز ساعت 13 به صورت زنده از سیمای فارس پخش می‌شود.

در برنامه‌های روزانه «کاشانه مهر» و «صبح پارسی» هم که به ترتیب ساعت 10 و 8 به صورت زنده روی آنتن می روند به صورت ویژه به برنامه‌های هفته دولت پرداخته می‌شود.

ویژه برنامه «شهیدان رجایی و باهنر» پنجشنبه 4 شهریور و جمعه 5 شهریور ساعت 22:15 به تصویر در می‌آید.

میان برنامه‌های «خرده روایات»، «نور هدایت» مربوط به سخنان رهبر انقلاب و سرود و موشن گرافیک، «سوگند استوار» با موضوع پیشرفت های پزشکی، «مسیر سبز» با موضوع پیشرفت های کشاورزی و «کسی به قطار ایستاده سنگ نمی زند» در خصوص پیشرفت های استان در حوزه راه و راه آهن از دیگر برنامه‌های سیمای فارس در هفته دولت است.

صدای استانی فارس هم با برنامه‌های «سلام کاکو» ساعت 7 صبح و «پسین دلگشا» ساعت 18 هر روز به صورت زنده به بررسی دستاوردها و عملکرد دولت در استان فارس می‌پردازد.

برنامه «گفت‌وگو» هم با دعوت از مسئولان ارشد استان دوشنبه 8 شهریور ساعت 13:15 به صورت زنده از رادیو فارس پخش می‌شود و عملکرد دولت در استان فارس را بررسی می‌کند.

برنامه‌های «امانت الهی» و «کارگشا» هم از دیگر برنامه‌های رادیو فارس در هفته دولت است.

معاونت خبر هم با پوشش رسانه‌ای اخبار مربوط به هفته دولت از جمله پرداختن به دستاوردها و اطلاع رسانی از طرح های ملی و استانی به این مهم می‌پردازد.

تقطیع و انتشار برنامه‌های مختلف صدا و سیمای فارس که با حضور مدیران ادارات در هفته دولت روی آنتن می رود، تولید و انتشار عکس نوشت، استوری موشن و پادکست نیز از مهمترین اقدامات فضای مجازی شبکه استانی فارس به مناسبت هفته دولت است.

تصاویر

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما