امروز سه شنبه  ۱۸ مرداد ۱۴۰۱

نسیم، روزهای پایانی تابستان

مشاهده ۱۰۰
۱۴۰۰/۰۶/۰۶- ۱۰:۰۰

پس از ایام سوگواری حضرت سید الشهدا علیه السلام و پخش برنامه‌های منعطف با آن روزهای غم بار، جدول پخش شبکه نسیم با تغییرات و متناسب با روزهای پایانی تعطیلات تابستان پیش بینی و طراحی شده است.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، برنامه «نفس» که از ابتدای ماه محرم و با نمایش نقش آفرینی مادران سرزمینمان ایران آغاز شده است با حال و هوای متفاوت به پخش خود ادامه می دهد. این برنامه با اجرای فلورا سام، عاشقانه ای از مادران بزرگ منش کشور مان ساخته و سعی دارد تا با تصویری درست؛ آرامش مفقود شده در زندگی امروز را از دوران پیش یادآور ی کند.
برنامه «نفس» هرشب ساعت ۲۱:۳۰ میهمان  خانه‌های علاقمندان به این برنامه می‌شود.

برنامه «ورزشیا» که با مرور رقابت های المپیک ۲۰۲۰ کار خود را در این فصل آغاز کرده است در ادامه با نگاه به رقابت های  پارالمپیک و نیز معرفی قهرمانان و مدال آوران رشته‌های مختلف با بسته ای متفاوت،  این  شب ها ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه نسیم پخش می‌شود. معرفی رشته‌های ورزشی، سرگذشت چهره‌های برجسته  المپیک  و مرور اتفاقات ویژه  این رویداد از بخش های  دیگر این برنامه است.

برنامه عروسکی «شبکه کوچک»  با فضای جذاب و با طراحی  ویژه  از شنبه ۶شهریور ماه روی  آنتن شبکه نشاط و سرگرمی  خواهد رفت. این اثر که با ترکیب رئال و عروسک فضای داخلی یک شبکه تلویزیونی را تداعی می‌کند با آیتم های متنوع هر روز ساعت ۱۹ آماده پخش شده است. شبکه کوچک تولید مرکز صبا و ازتولیدات ویژه این مجموعه است که علاقمندان به این قالب می توانند بیننده آن از این شبکه باشند.

فصل جدید برنامه  «ویتامین خ» با تغییرات در فرم و اجرا با هدف تغییر احوال این  روزها به آنتن نسیم می آید تا با اتفاقات جدید و بخش های جذاب و شیرین لبخند را به مخاطبان خود هدیه کند. «ویتامین خ» شنبه تا چهارشنبه ساعت ۲۰ از این شبکه پخش می‌شود.

فصل جدید  «نبرد ربات ها» برای علاقمندان رقابت های خاص و هیجان انگیز تدارک دیده شده است. این برنامه با شرکت کنندگانی رو به رو است که با خلاقیت و استراتژی ربات های خود را در مسیر رقابت قرار می دهند. نبرد ربات ها جریان و چالش ربات هایی است که پشت سر خود چندین مهندس برق  و کامپیوتر دارند و سعی می‌کنند در هر مسابقه با کسب تجربه جدید به برتری برسند.این برنامه که توسط تامین برنامه شبکه پنج اماده سازی شده است هر شب ساعت ۲۳ روی آنتن می رود.

انیمیشن «جوانمردان»  نیز که روایتی شیرین و درس آموز در بستری از تاریخ ایران است با داستان‌های متنوع و غرور آفرین هر روز ساعت ۱۸:۳۰ طبق روال قبل پخش می‌شود.

امتیاز شما