امروز دوشنبه  ۱۵ خرداد ۱۴۰۲

دست فرمون شبکه نسیم در پیچ و تاب برنامه های پائیزی

مشاهده ۲۹۰
۱۴۰۰/۰۶/۰۷- ۱۶:۴۲

مدیران شبکه نسیم از مراحل تولید برنامه‌های «دست فرمون» و «نفس» بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، در این دیدار، احسانی مدیر شبکه، دکتر خجسته عضو شورای سیاستگذاری سیما، مرتضی جاسبی مدیر گروه تولید و مهدی توکلی زاده مدیر برنامه شبکه حضور داشته اند از لوکیشن برنامه‌های دست فرمون و نفس بازدید شد.

احسانی در جریان این دیدار که در پیست بزرگ دست فرمون با حضور عوامل، مربیان و کامران تفتی مجری این برنامه بود ضمن گفت و گو با دست اندرکاران، در زمینه به ضبط برنامه با حفظ شرایط ایمنی و بهداشتی تاکید کرد و از اهمیت انسجام، انگیزه و روحیه بالای تیم تولید برای رشد این برنامه سخن گفت.
در این دیدار عوامل ضمن توضیحات کامل در خصوص تولید و تلاش برای رساندن سریع تر به آنتن که در جریان افزایش شیوع کرونا به تاخیر افتاد، به صورت میدانی و در پیست برنامه فرایند مسابقه راتشریح کردند.
فصل سوم مسابقه دست فرمون که از اوایل اردیبهشت پیش تولید آن آغاز شده با طراحی جدید و با راه اندازی باشگاه اتومبیلرانی دست فرمون کار خود را آغاز کرد که هدف آن استعدادیابی از علاقه مندان به این رشته در شهرهای مختلف کشور بود.
این فرایند در سه گروه مردان با مربیگری شروین یگانه، فرهاد مطلبی و محسن جعفری و تیم بانوان با مربیگری یلدا مرادی بود. در این دوره طی جلسات متعدد وکلاس های آموزشی در شهر های ارومیه، شیراز، کرمانشاه و تهران، افراد برتر انتخاب شدند که ضمن تمرین مستمر، خود را برای رقابت حرفه ای در پیست و مسابقه دست فرمون در فصل سوم آماده می‌کنند.

یکی از ویژگی‌های فصل سوم حضور تیم های استانی است که در این دوره با مکاتبه با هیئت های اتومبیلرانی از هر استان دعوت شد و تیم هایی که اعلام امادگی کردند با تیم استان متبوع در فرم مسابقات امدادی با دیگر استان‌ها رقابت می‌کنند که طی این رقابت بخشی به عنوان آرای مردمی در بخش حرکات نمایشی در نظر گرفته شده است.
گروه تولید تلاش دارند که با توجه به شرایط پیش امده به واسطه بیماری کرونا و ملاحظات تردد بین استانی این برنامه را هر چه زودتر برای علاقمندان به آنتن شبکه برسانند.
پس از آن مدیران شبکه نسیم با حضور در لوکیشن برنامه نفس که در این ایام مورد استقبال مخاطبان قرار گرفته از تلاش این تیم قدردانی کردند.

 

در این دیدار که عوامل تولید و خانم فلورا سام مجری برنامه حضور داشتند به ارزش این برنامه در زمینه قدردانی و توجه به مادران و روایت داستان زندگی آن‌ها در قالب برنامه‌های تلویزیونی تاکید کردند.

برنامه «نفس» با میزبانی از مادرانی از سراسر کشور تصویری متفاوت از نقش آفرینی زنان در زندگی اجتماعی و بنیان خانواده را به نمایش می‌گذارد.

امتیاز شما