امروز چهارشنبه  ۱۰ آذر ۱۴۰۰

پخش چهار سریال تازه در میانه شهریور

مشاهده ۱۰۸
۱۴۰۰/۰۶/۱۲- ۱۳:۲۴
«مزرعه بلال»، «ماجرای عجیب سگی در شب»، «راز گردنبند» و «گمشده در تاریکی» عناوین سریال هایی هستند که این هفته از رادیو نمایش پخش می‌ شوند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، سریال رادیویی «مزرعه بلال» با تنظیم رادیویی، سردبیری و کارگردانی ایوب آقاخانی، افکتوری نازنین حسن پور، صدابرداری فرزاد شریفی، تهیه کنندگی ژاله محمدعلی و با هنرمندی علی اصغر دریایی، بهناز بستان دوست، محمدرضا قلمبر، مهرداد عشقیان، مهدی نمینی مقدم، احمد هاشمی، شقایق خاکی پور، از 13 شهریور ساعت 1 بامداد از رادیو نمایش پخش می‌ شود. داستان این نمایش از این قرار است که پسری به اصرار نامزدش در مسیر ملاقات با پدر، که ظاهرا در مکزیک است، سری به خانواده اش می زند و در این بین اتفاقاتی رخ می دهد.

سریال رادیویی «ماجرای عجیب سگی در شب» به تهیه کنندگی مهدیه تقی زاده، نویسندگی نرگس الهی، کارگردانی رامین پورایمان، گویندگی نگین خواجه نصیر، صدابرداری جعفر جودتی و افکتوری محمدرضا قبادی فر تولید شده است. مینو جبارزاده، شیرین سپه راد، شمسی صادقی، کامیار محبی، حمید یزدانی، نورالدین جوادیان، نازنین مهیمنی، بیوک میرزایی، سعیده فرضی، محمد مجدزاده، مجید حمزه، راضیه مومیوند و امیر فرحان نیا در این سریال هنرنمایی می‌کنند که ساعت 2:30 دقیقه روی آنتن می رود. سریال «ماجرای عجیب سگی در شب» درباره پسر نوجوانی است که با تحقیق درباره کشته شدن سگ همسایه، متوجه رازی ناگفته درخصوص مادرش می‌ شود که فکر می‌ کرد فوت کرده، اما توسط پدرش از او پنهان شده است.

مجموعه نمایشی «راز گردنبند» به نویسندگی فاطمه حسن وند، سردبیری شهلا دباغی، کارگردانی سعیده فرضی، تهیه کنندگی نوید جولایی، صدابرداری مجید آیینه، افکتوری نرگس موسی پور و با هنرمندی سوسن مقصودلو، عبدالعلی کمالی، نوشین حسن زاده، مهرداد مهماندوست، نازنین مهیمنی، ماندانا محسنی، شهریار حمزیان، مجتبی طباطبایی و شیما جان قربان، به تازگی در اداره کل  هنرهای نمایشی رادیو تولید شده است.

داستان این سریال رادیویی گردنبند گرانبهایی است که میراث خانوادگی شخصی بوده، اما فروخته شده تا پدر خانواده به زندان نیفتد. سریال رادیویی «راز گردنبند» را ساعت 3:30 از رادیو نمایش بشنوید و ساعت 2 بامداد نیز به روی آنتن رادیو جوان می رود.

همچنین مجموعه نمایشی «گمشده در تاریکی » به نویسندگی داوود نقلانی، بر اساس رمانی به همین نام از پل استر نوشته شده است. در این مجموعه مینو جبارزاده، بیوک میرزایی، شیما جانقربان، شمسی صادقی، فریبا طاهری، راضیه مومیوند، معصومه عزیزمحمدی، محمد حسن عشقیان، مهدی نمینی مقدم، عباس توفیقی و محمد آقا محمدی نقش آفرینی می‌کنند.

سریال رادیویی «گمشده در تاریکی» به تهیه کنندگی ژاله محمدعلی، کارگردانی جواد پیشگر، صدابرداری جعفر جودتی و افکتوری نازنین حسن پور، از روز یک شنبه 14 شهریور ماه ساعت 1:30 بامداد به روی آنتن رادیو نمایش می رود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
اخبار مرتبط

امتیاز شما