امروز شنبه  ۲۷ شهريور ۱۴۰۰

نسخه آزمایشی

فصل سوم «همکار من» روی آنتن شبکه پنج

مشاهده ۵۲
۱۴۰۰/۰۶/۲۰- ۱۳:۰۲
فصل سوم ویژه برنامه‌ تلویزیونی «همکار من» با محوریت حمایت از کسب و کارهای خانوادگی شنبه 20 شهریور ماه ساعت 16 از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، این ویژه برنامه با محوریت منویات مقام معظم رهبری درباره شعار سال «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها» و اهمیت به کانون خانواده و اقتصاد خانواده در 60 قسمت 25 دقیقه ای در حال تهیه و تولید است.

«همکارمن» در هر قسمت میزبان یک خانواده است که موضوع خانواده و اقتصاد آن را از منظر کسب و کار های خانگی و صنعتی بررسی می‌کند، به بیان دیگر این برنامه سعی دارد اهمیت موضوع خانواده، موفقیت، تلاش، اتحاد بین اعضای خانواده برای رسیدن به موفقیت ها را برای مخاطبان تبیین و تشریح کند.

همچنین این ویژه برنامه، نکات مفید و کلیدی برای شروع یک کسب و کار را به مخاطبان آموزش می دهد و مستندهای جذابی را از کارآفرینان موفق کسب و کار های خانگی را نمایش می دهد.

حمایت از خانواده و کسب و کارهای خانوادگی، کمک به رونق تولید و تولید ملی، حمایت از نخبگان و ترغیب جامعه به عملی کردن ایده‌های نو و خلاقانه، استفاده از تولیدات داخلی و حمایت از تولید ملی و... از رویکردهای مهم فصل سوم برنامه همکارمن است که از شبکه پنج سیما تقدیم نگاه مخاطبان می‌شود. 

برنامه «همکار من» کاری از گروه اقتصاد به تهیه کنندگی محسن سال افزون و اجرای مژده خنجری شنبه‌ها ساعت 16 پخش و چهارشنبه‌ها ساعت 13:30 بازپخش می‌شود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما